Age Group 12U | Weight 12U E | Round 3rd Place |
Result
Max Lurie (Kryptonite Wrestling Klub) F 2-0 0:30 Danny Beals (Milford)
|
Age Group 15U | Weight 15U F | Round 3rd Place |
Result
Malachi Wells (Mansfield Youth Wrestling) F 4-1 1:18 James Lurie (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group 12U | Weight 12U C | Round RR Rnd 5 |
Result
Nick Natale (Kryptonite Wrestling Klub) DEC 8-2 Frederick Parcher (Milford)
|
Age Group 12U N | Weight 12UN C | Round RR Rnd 3 |
Result
Edward Jameson (Mansfield Youth Wrestling) F 13-0 4:30 Law Dempsey (Mansfield Youth Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 12U F | Round RR Rnd 4 |
Result
Jonel Cruz (Kryptonite Wrestling Klub) F 11-0 4:20 Maximo Greene-Barrios (Parkway)
|
Age Group 15U | Weight 15U I | Round RR Rnd 4 |
Result
Ashton Vieira (Top Flight Wrestling Academy) F 2-0 0:38 Jazmine Silva (Brockton YOUTH)
|
Age Group 15U | Weight 15U I | Round RR Rnd 4 |
Result
Aschiwat Dempsey (Champions Building Champions) F 5-0 0:48 Nero Sterns (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group 12U N | Weight 12UN A | Round RR Rnd 3 |
Result
Joseph McNamara (Mansfield Youth Wrestling) F 8-0 1:21 Christian Bursae (Westford Youth)
|
Age Group 15U | Weight 15U D | Round Finals |
Result
Trevor Blair (Falcon youth wrestling) F 6-3 4:18 Nathan Tillett (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group 12U | Weight 12U F | Round RR Rnd 4 |
Result
Tyler Baker (Whitman Hanson Youth) F 2-1 0:58 WES NILES (Somerset Raiders)
|
Age Group 12U | Weight 12U C | Round RR Rnd 5 |
Result
Julian Grimaldi (Hanover) F 17-5 3:56 Anthony Buccacio (Milford)
|
Age Group 15U | Weight 15U B | Round Consi-Semis |
Result
Brayden Boccia (Milford) F 9-1 2:18 Logan Matos (Falcon youth wrestling)
|
Age Group 12U N | Weight 12UN A | Round RR Rnd 3 |
Result
Jack Richardson (Westford Youth) F 2-0 0:33 Barrett Reynolds (Mansfield Youth Wrestling)
|
Age Group 15U | Weight 15U K | Round RR Rnd 3 |
Result
Chase Ferro (Kryptonite Wrestling Klub) F 5-0 2:07 Paxton Hawkes (Pembroke Youth Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 12U F | Round RR Rnd 4 |
Result
Kaua Reis (Milford) MD 10-2 Bennett Sullivan (Milford)
|
Age Group 15U | Weight 15U B | Round Consi-Semis |
Result
Michael Quinn (Top Flight Wrestling Academy) F 12-0 2:36 Calvin Quinn (CBC)
|
Age Group 15U | Weight 15U D | Round 5th Place |
Result
Cameron Zicherman (Milford) F 5-1 2:15 Evan Blair (Falcon youth wrestling)
|
Age Group 15U | Weight 15U G | Round Consi-Semis |
Result
Noah Callahan (Kryptonite Wrestling Klub) F 14-0 4:13 Justin Mercer (Milford)
|
Age Group 15U | Weight 15U E | Round Finals |
Result
Connor McLaughlin (Riptide Wrestling Club) F 4-0 1:19 Javien Valle (Top Flight Wrestling Academy)
|
Age Group 15U | Weight 15U E | Round 7th Place |
Result
Grant Mingo (Kryptonite Wrestling Klub) F 4-0 2:23 Ryan Marshall (Somerset Raiders)
|
Age Group 12U | Weight 12U I | Round RR Rnd 3 |
Result
Adam Belrhitri (Milford) F 5-3 1:44 Brayden D`Amaral (raiders)
|
Age Group 15U | Weight 15U D | Round 3rd Place |
Result
Jisup Joshua Shin (Show-Me Academy) MD 12-3 Ryan Gill (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group 15U | Weight 15U H | Round RR Rnd 3 |
Result
Elijah Dansereau (Carver) F 10-3 4:19 Brayden Mandeville (Mandeville)
|
Age Group 15U | Weight 15U D | Round 7th Place |
Result
Matthew Driscoll (Pembroke Youth Wrestling) FOR Thomas Geary (Hanover)
|
Age Group 12U | Weight 12U I | Round RR Rnd 3 |
Result
Broderick Abelard (Brockton YOUTH) MD 11-2 Mackinley Peloquin (Falcon youth wrestling)
|