Age Group 12U | Weight 12U C | Round RR Rnd 1 |
Result
Anthony Buccacio (Milford) BYE ()
|
Age Group 8U N | Weight 8UN A | Round RR Rnd 3 |
Result
Blake Barry (Milford) BYE ()
|
Age Group 8U N | Weight 8UN A | Round RR Rnd 1 |
Result
Zoey Pirri (Falcons Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 10U B | Round RR Rnd 4 |
Result
Carter Boccia (Milford) BYE ()
|
Age Group 15U | Weight 15U H | Round RR Rnd 5 |
Result
Jack Farris (Hingham) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 10U A | Round RR Rnd 2 |
Result
Ethan Betters (Whitman Hanson Youth) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 10U B | Round RR Rnd 3 |
Result
Chase Purcell (Top Flight Wrestling Academy) BYE ()
|
Age Group 10U N | Weight 10UN A | Round RR Rnd 2 |
Result
Noah Polishchuk (Mansfield Youth Wrestling) BYE ()
|
Age Group 6U N | Weight 6UN B | Round Consi of 4 |
Result
Peter Soffin (Parkway Wrestling) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 10U I | Round RR Rnd 1 |
Result
Paul Hosey (North providence Youth) BYE ()
|
Age Group 10U N | Weight 10UN E | Round 7th Place |
Result
Jack Boulay (Falcons Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 15U | Weight 15U I | Round RR Rnd 3 |
Result
Ashton Vieira (Top Flight Wrestling Academy) BYE ()
|
Age Group 6U | Weight 6U A | Round 7th Place |
Result
Kyle Falvey Jr (Whitman Hanson Youth) BYE ()
|
Age Group 10U N | Weight 10UN A | Round RR Rnd 1 |
Result
Bailey Fontaine (Falcons Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 6U | Weight 6U A | Round Quarter-Finals |
Result
Colin Wells (Weston) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 10U G | Round RR Rnd 2 |
Result
Theo Hume (Hanover) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 8U A | Round RR Rnd 1 |
Result
Nathan Smith (Brockton YOUTH) BYE ()
|
Age Group 15U | Weight 15U C | Round Consi of 4 |
Result
Phineaus Keating (Kryptonite Wrestling Klub) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 8U C | Round Consi of 4 |
Result
Luke Burns (Pembroke Youth Wrestling) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 10U F | Round RR Rnd 2 |
Result
Bryan Ledwell (Pembroke Youth Wrestling) BYE ()
|
Age Group 10U N | Weight 10UN F | Round RR Rnd 1 |
Result
Avery Ferreira (Falcons Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 12U | Weight 12U H | Round RR Rnd 1 |
Result
Dylan Oldmixon (Kryptonite Wrestling Klub) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 8U C | Round Consi of 4 |
Result
Kelan Smith (Hingham) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 10U H | Round RR Rnd 3 |
Result
Benjamin Nagelberg (Kryptonite Wrestling Klub) BYE ()
|
Age Group 15U | Weight 15U I | Round RR Rnd 2 |
Result
Aschiwat Dempsey (Champions Building Champions) BYE ()
|