Age Group 15U | Weight 15U D | Round Consi of 4 |
Result
Cameron Zicherman (Milford) F 5-2 1:05 Matthew Driscoll (Pembroke Youth Wrestling)
|
Age Group 15U | Weight 15U F | Round Consi of 4 |
Result
Logan Pasqualetti (Milford) F 2-0 0:29 David Minich (Scituate)
|
Age Group 15U | Weight 15U E | Round Semi-Finals |
Result
Connor McLaughlin (Riptide Wrestling Club) FOR 0-0 Jake Ledwell (Pembroke Youth Wrestling)
|
Age Group 15U | Weight 15U D | Round Semi-Finals |
Result
Nathan Tillett (Kryptonite Wrestling Klub) F 1-0 3:46 Jisup Joshua Shin (Show-Me Academy)
|
Age Group 15U | Weight 15U F | Round Semi-Finals |
Result
Nolan Vincenti (Pembroke Youth Wrestling) F 7-4 2:40 Malachi Wells (Mansfield Youth Wrestling)
|
Age Group 15U | Weight 15U C | Round Consi of 4 |
Result
Sam Ruggiero (Pembroke Youth Wrestling) F 2-0 0:28 Maxwell Hull (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group 12U | Weight 12U E | Round Consi of 4 |
Result
Max Lurie (Kryptonite Wrestling Klub) F 5-0 1:18 Matthew Jernstedt (Whitman Hanson Youth)
|
Age Group 15U | Weight 15U C | Round Semi-Finals |
Result
Dylan Wright (Milford) MD 13-5 Jake Scanzillo (Scituate)
|
Age Group 12U | Weight 12U D | Round Semi-Finals |
Result
Jacob Day (Milford) F 2-0 0:19 Adam James (Top Flight Wrestling Academy)
|
Age Group 12U | Weight 12U D | Round Semi-Finals |
Result
Robert Arnett (Top Flight Wrestling Academy) DEC 6-4 SV Caleb Pineault (Top Flight Wrestling Academy)
|
Age Group 12U | Weight 12U E | Round Semi-Finals |
Result
Kelly Haggerty (Falcons Wrestling Club) DEC 9-8 Garin Lyons (Milford)
|
Age Group 15U | Weight 15U F | Round Semi-Finals |
Result
Drew Daley (Riptide Wrestling Club) F 9-1 1:21 James Lurie (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group 15U | Weight 15U D | Round Semi-Finals |
Result
Trevor Blair (Falcon youth wrestling) F 4-1 3:59 Ryan Gill (Kryptonite Wrestling Klub)
|
Age Group 12U | Weight 12U H | Round RR Rnd 2 |
Result
Dylan Oldmixon (Kryptonite Wrestling Klub) F 1-4 0:50 Caleb Francis (Brockton YOUTH)
|
Age Group 12U | Weight 12U F | Round RR Rnd 2 |
Result
Kaua Reis (Milford) F 9-1 4:01 Maximo Greene-Barrios (Parkway)
|
Age Group 15U | Weight 15U C | Round Semi-Finals |
Result
Anthony Golini (Milford) F 2-0 0:50 Hunter Amaral (raiders)
|
Age Group 12U N | Weight 12UN D | Round RR Rnd 1 |
Result
Benjamin Fennell (Mansfield Youth Wrestling) F 2-0 0:27 Jackson Reynolds (Milford)
|
Age Group 12U | Weight 12U C | Round RR Rnd 2 |
Result
Rocco Sorrentino (Pembroke Youth Wrestling) F 4-0 2:52 Julian Grimaldi (Hanover)
|
Age Group 12U | Weight 12U E | Round Semi-Finals |
Result
Robert Hambardzumian (North Attleboro) TF 17-0 4:30 Danny Beals (Milford)
|
Age Group 12U N | Weight 12UN A | Round RR Rnd 1 |
Result
Jack Richardson (Westford Youth) F 6-2 2:12 Joseph McNamara (Mansfield Youth Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 12U G | Round Semi-Finals |
Result
Cameron Rambone (North providence Youth) F 5-3 2:23 Peter Vieira (Somerset Raiders)
|
Age Group 12U | Weight 12U C | Round RR Rnd 2 |
Result
Nick Natale (Kryptonite Wrestling Klub) F 4-0 1:01 Anthony Buccacio (Milford)
|
Age Group 12U | Weight 12U F | Round RR Rnd 2 |
Result
Jonel Cruz (Kryptonite Wrestling Klub) F 2-0 0:28 WES NILES (Somerset Raiders)
|
Age Group 12U | Weight 12U G | Round Semi-Finals |
Result
Ethan Taglianetti (North providence Youth) F 2-1 0:51 Ami-John Glass (Somerset Raiders)
|
Age Group 12U N | Weight 12UN A | Round RR Rnd 1 |
Result
Barrett Reynolds (Mansfield Youth Wrestling) F 2-0 0:23 Christian Bursae (Westford Youth)
|