Age Group 12U | Weight 12U-1 | Round RR Rnd 3 |
Result
Ronald LaRoche (Stamford Youth) F 1:45 Nola Roccapriore (Sled Dogs)
|
Age Group MS | Weight MS-4 | Round RR Rnd 3 |
Result
James Dalton (Milford Youth) DEC 8-3 Jacob Planeta (OTC)
|
Age Group MS | Weight MS-4 | Round RR Rnd 3 |
Result
Elliana Selearis (Amity Spartan Youth) F 1:30 Charlie Norton (Milford Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-3 | Round RR Rnd 3 |
Result
Raff Arakelian (West Hartford FisherCats Youth) DEC 10-3 Ava Ellison (Meriden Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-3 | Round RR Rnd 3 |
Result
Brody Geremek (Westport) F 2:30 Gianni Antonucci (East Haven Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-2 | Round RR Rnd 3 |
Result
Chase Pomeroy (OTC) DEC 7-1 Caroline Del Prete (Amity Spartan Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-2 | Round RR Rnd 3 |
Result
Easton Feldman (South Side Wrestling Club) F 2:30 Hayden Waldron (Minutemen Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-6 | Round RR Rnd 3 |
Result
Arro Pomeroy (OTC) F 0:59 Aidan Akerley (Gladiator Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-6 | Round RR Rnd 3 |
Result
Nathan Lauer (Amity Spartan Youth) F 1:23 Jonathan Spetrino (Milford Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-5 | Round RR Rnd 3 |
Result
Miller Brown (Colchester Youth) F 0:55 Jack Williston (North Haven Youth Wrestling)
|
Age Group Girls 10U | Weight GIRLS 10U-1 | Round RR Rnd 3 |
Result
Serenity Thomas (Amity Spartan Youth) F 2:40 Juliette Knight (West Hartford FisherCats Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-13 | Round RR Rnd 3 |
Result
Levi Martinez (Gladiator Youth) F 0:37 David White (East Haven Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-13 | Round RR Rnd 3 |
Result
Nehemiah Heben-Villanueva (Meriden Youth) F 2:39 Parker Hamilton (Glastonbury Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-6 | Round RR Rnd 3 |
Result
Hugh Jekot (West Hartford FisherCats Youth) F 2:30 Jack Rothe (Gladiator Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-5 | Round RR Rnd 3 |
Result
Kiernan Grillo (Milford Youth) F 0:59 Caiden Mixon (Gladiator Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-6 | Round RR Rnd 3 |
Result
Zoey Thomas (New Britain Twisters Youth Wrestling Club) F 1:23 Danny Patterson (Southington Youth Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 12U-5 | Round RR Rnd 3 |
Result
Jake Brennan (Milford Youth) DEC 7-6 Trevor Rutledge (Southington Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-2 | Round RR Rnd 2 |
Result
Sean Sevigny (Milford Youth) MD 12-4 Caroline Del Prete (Amity Spartan Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-3 | Round RR Rnd 2 |
Result
Nate MacAulay (Gladiator Youth) TF 14-1 Anthony Shanler (South Windsor Youth Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 12U-3 | Round RR Rnd 2 |
Result
Raff Arakelian (West Hartford FisherCats Youth) F 0:35 Gianni Antonucci (East Haven Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-3 | Round RR Rnd 2 |
Result
Brody Geremek (Westport) F 1:30 Ava Ellison (Meriden Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-4 | Round RR Rnd 2 |
Result
Jacob Planeta (OTC) F 3:30 Charlie Norton (Milford Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-4 | Round RR Rnd 2 |
Result
James Dalton (Milford Youth) F 1:30 Elliana Selearis (Amity Spartan Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-10 | Round RR Rnd 3 |
Result
Alexios Selearis (Amity Spartan Youth) F 2:13 Lucas Hamilton (Southington Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-1 | Round RR Rnd 2 |
Result
Corey Knighton (New Britain Twisters Youth Wrestling Club) F 1:30 Ronald LaRoche (Stamford Youth)
|