Age Group 12U | Weight 12U-10 | Round RR Rnd 1 |
Result
William Morsch (Colchester Youth) TF 19-5 Alexios Selearis (Amity Spartan Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-1 | Round RR Rnd 1 |
Result
Ethan Hernadez (New Britain Twisters Youth Wrestling Club) DEC 10-5 Camden Kerschbaum (South Windsor Youth Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 12U-2 | Round RR Rnd 1 |
Result
Easton Feldman (South Side Wrestling Club) F 0:30 Nathan Peters (Milford Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-5 | Round RR Rnd 1 |
Result
Christian Bryers (Minutemen Youth) F 1:20 Jake Brennan (Milford Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-9 | Round RR Rnd 1 |
Result
Nathaniel Del Prete (Amity Spartan Youth) F 2:15 Karl Zubrowski (Southington Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-9 | Round RR Rnd 1 |
Result
Luke Gaetano (North Haven Youth Wrestling) F 0:30 Evan Miller (East Haven Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-5 | Round RR Rnd 1 |
Result
Travis Bloom (Shoreline Youth) F 1:54 Trevor Rutledge (Southington Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-11 | Round RR Rnd 1 |
Result
Andrew Sagnella (North Haven Youth Wrestling) DEC 5-0 Caleb Raymond (Colchester Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-8 | Round RR Rnd 1 |
Result
Zarek Stacey (Amity Spartan Youth) DEC 2-0 Ralph Franco (Gael Force)
|
Age Group MS | Weight MS-8 | Round RR Rnd 1 |
Result
Ayden Ayala (kt kidz) DEC 2-0 Landon Johnson (Sled Dogs)
|
Age Group 12U | Weight 12U-8 | Round RR Rnd 1 |
Result
Owen Andrews (Guilford) DEC 2-0 Nicholas Tseperkas (North Haven Youth Wrestling)
|
Age Group MS | Weight MS-9 | Round RR Rnd 1 |
Result
Johnny Williston (North Haven Youth Wrestling) MD 11-2 Sean Millman (North Haven Youth Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 12U-4 | Round RR Rnd 1 |
Result
Cayden Bias (East Haven Youth) MD 14-4 Braden LaRoche (Stamford Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-8 | Round RR Rnd 1 |
Result
Vinny Gallo (Meriden Youth) DEC 2-0 Ethan Murray (Southington Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-10 | Round RR Rnd 1 |
Result
Giovanni Tabacco (Gladiator Youth) DEC 7-2 Lucas Hamilton (Southington Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-4 | Round RR Rnd 1 |
Result
kameron Cerrone (Meriden Youth) F 0:17 Max Eckstut (South Side Wrestling Club)
|
Age Group MS | Weight MS-7 | Round RR Rnd 1 |
Result
Jack Dalton (Milford Youth) DEC 7-0 Charlie Jeanette (Amity Spartan Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-7 | Round RR Rnd 1 |
Result
Blake O'Connor (North Haven Youth Wrestling) DEC 2-0 Owen Fandrewicz (South Windsor Youth Wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 10U-8 | Round RR Rnd 3 |
Result
Serenity Thomas (Amity Spartan Youth) MD 11-3 Julian Alvero (Gladiator Youth)
|
Age Group 10U | Weight 10U-1 | Round RR Rnd 3 |
Result
Yeliana Villa (New Britain Twisters Youth Wrestling Club) DEC 2-0 King Blackett (OTC)
|
Age Group 8U | Weight 8U-6 | Round RR Rnd 3 |
Result
Nathan Dresko (Minutemen Youth) F 0:25 CJ Rosson (Amity Spartan Youth)
|
Age Group 8U | Weight 8U-6 | Round RR Rnd 3 |
Result
Lincoln Paz (North Haven Youth Wrestling) MD 10-0 Jude Magnan (RHAM Youth)
|
Age Group 10U | Weight 10U-8 | Round RR Rnd 3 |
Result
Colton Pucci (Southington Youth) DEC 7-6 Emmett Hollister (Gael Force)
|
Age Group 8U | Weight 8U-8 | Round RR Rnd 3 |
Result
Maxim Reilly (Gael Force) DEC 6-4 Remy St Pierre (Gladiator Youth)
|
Age Group 10U | Weight 10U-6 | Round RR Rnd 3 |
Result
Jax Cofield (OTC) DEC 6-1 Kase Vernacatola (Minutemen Youth)
|