Age Group 8U | Weight 8U-11 | Round RR Rnd 1 |
Result
Jonathan Poirier (RHAM Youth) F 1:30 Luciano Messina (Amity Spartan Youth)
|
Age Group 10U | Weight 10U-2 | Round RR Rnd 1 |
Result
Connor Francoeur (Milford Youth) MD 18-10 Jayden Ellison (Meriden Youth)
|
Age Group 6U | Weight 6U-1 | Round RR Rnd 1 |
Result
Blake Lincoln (Minutemen Youth) TF 18-2 John Ragozzino (Southington Youth)
|
Age Group 6U | Weight 6U-2 | Round RR Rnd 1 |
Result
Shawny Cook (Southington Youth) DEC 2-0 Noah Davis (OTC)
|
Age Group 6U | Weight 6U-1 | Round RR Rnd 1 |
Result
Landon Karol (Mt Pleasant Wildcats Wrestling Club) DEC 2-0 Rudy Nowitzke (Minutemen Youth)
|
Age Group 10U | Weight 10U-2 | Round RR Rnd 1 |
Result
Nico Carlino (Minutemen Youth) F 0:20 Sophia Whiteside (West Hartford FisherCats Youth)
|
Age Group 8U | Weight 8U-10 | Round RR Rnd 1 |
Result
Liam Neto Nascimento (Mt Pleasant Wildcats Wrestling Club) DEC 8-1 Alex Ring (Glastonbury Youth)
|
Age Group 8U | Weight 8U-10 | Round RR Rnd 1 |
Result
Charlie Cole (OTC) DEC 4-2 Hugo Sturla (South Side Wrestling Club)
|
Age Group MS | Weight MS-8 | Round RR Rnd 2 |
Result
Ralph Franco (Gael Force) BYE ()
|
Age Group 6U | Weight 6U-5 | Round RR Rnd 3 |
Result
Joshua Peters (Milford Youth) BYE ()
|
Age Group MS | Weight MS-8 | Round RR Rnd 3 |
Result
Zarek Stacey (Amity Spartan Youth) BYE ()
|
Age Group Girls 10U | Weight GIRLS 10U-1 | Round RR Rnd 3 |
Result
Victoria Sosnowyitz (Amity Spartan Youth) BYE ()
|
Age Group 12U | Weight 12U-2 | Round RR Rnd 1 |
Result
Hayden Waldron (Minutemen Youth) BYE ()
|
Age Group 12U | Weight 12U-1 | Round RR Rnd 2 |
Result
Nola Roccapriore (Sled Dogs) BYE ()
|
Age Group 6U | Weight 6U-5 | Round RR Rnd 1 |
Result
Gracian Del Prete (Amity Spartan Youth) BYE ()
|
Age Group MS | Weight MS-3 | Round RR Rnd 3 |
Result
Julian Larabee (Sled Dogs) Nate MacAulay (Gladiator Youth)
|
Age Group 8U | Weight 8U-16 | Round RR Rnd 3 |
Result
() BYE ()
|
Age Group 12U | Weight 12U-2 | Round RR Rnd 2 |
Result
Easton Feldman (South Side Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group MS | Weight MS-8 | Round RR Rnd 1 |
Result
Frederick Whiteside IV (West Hartford FisherCats Youth) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 10U-1 | Round RR Rnd 1 |
Result
King Blackett (OTC) BYE ()
|
Age Group 12U | Weight 12U-1 | Round RR Rnd 3 |
Result
Corey Knighton (New Britain Twisters Youth Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 12U | Weight 12U-1 | Round RR Rnd 1 |
Result
Ronald LaRoche (Stamford Youth) BYE ()
|
Age Group 12U | Weight 12U-11 | Round RR Rnd 3 |
Result
() BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 10U-1 | Round RR Rnd 3 |
Result
Allister Mouradov (Glastonbury Youth) BYE ()
|
Age Group MS | Weight MS-9 | Round RR Rnd 2 |
Result
Sean Millman (North Haven Youth Wrestling) BYE ()
|