Age Group MS | Weight MS-3 | Round RR Rnd 2 |
Result
Ashton Manacchio (North Haven Youth Wrestling) F 0:30 Julian Larabee (Sled Dogs)
|
Age Group 12U | Weight 12U-10 | Round RR Rnd 3 |
Result
William Morsch (Colchester Youth) F 1:18 Giovanni Tabacco (Gladiator Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-12 | Round RR Rnd 3 |
Result
Aaron Graham (West Hartford FisherCats Youth) F 0:38 Kelsi Lewis (Sled Dogs)
|
Age Group 12U | Weight 12U-12 | Round RR Rnd 3 |
Result
Tyreese Thomas (Amity Spartan Youth) F 0:56 Skye Elhajjbey (New Britain Twisters Youth Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 12U-7 | Round RR Rnd 3 |
Result
Connor Cofield (OTC) MD 14-4 Eric Soder (North Haven Youth Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 12U-5 | Round RR Rnd 3 |
Result
Travis Bloom (Shoreline Youth) TF 14-2 Christian Bryers (Minutemen Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-7 | Round RR Rnd 3 |
Result
Heriberto Rodriguez (New Britain Twisters Youth Wrestling Club) F 1:52 Andrew Comer (Milford Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-4 | Round RR Rnd 3 |
Result
Braden LaRoche (Stamford Youth) F 0:46 Max Eckstut (South Side Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 12U-4 | Round RR Rnd 3 |
Result
kameron Cerrone (Meriden Youth) F 2:25 Cayden Bias (East Haven Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-8 | Round RR Rnd 3 |
Result
Logan Tracy (Amity Spartan Youth) F 0:28 Landon Johnson (Sled Dogs)
|
Age Group MS | Weight MS-8 | Round RR Rnd 3 |
Result
Ralph Franco (Gael Force) F 0:24 Frederick Whiteside IV (West Hartford FisherCats Youth)
|
Age Group Girls 10U | Weight GIRLS 10U-1 | Round RR Rnd 2 |
Result
Victoria Sosnowyitz (Amity Spartan Youth) F 0:24 Juliette Knight (West Hartford FisherCats Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-8 | Round RR Rnd 3 |
Result
Ayden Ayala (kt kidz) FOR Michael Ferris (Glastonbury Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-14 | Round RR Rnd 2 |
Result
Oliver Westcott (Gladiator Youth) F 0:38 Jack McGuire (North Haven Youth Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 12U-9 | Round RR Rnd 3 |
Result
Nathaniel Del Prete (Amity Spartan Youth) F 0:24 Evan Miller (East Haven Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-9 | Round RR Rnd 3 |
Result
Sean Millman (North Haven Youth Wrestling) F 3:33 Daniel Fuksman (Glastonbury Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-13 | Round RR Rnd 2 |
Result
Levi Martinez (Gladiator Youth) F 0:22 Parker Hamilton (Glastonbury Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-6 | Round RR Rnd 2 |
Result
Arro Pomeroy (OTC) F 1:30 Nathan Lauer (Amity Spartan Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-7 | Round RR Rnd 3 |
Result
Charlie Jeanette (Amity Spartan Youth) F 0:29 Owen Fandrewicz (South Windsor Youth Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 12U-9 | Round RR Rnd 3 |
Result
Karl Zubrowski (Southington Youth) F 0:53 Luke Gaetano (North Haven Youth Wrestling)
|
Age Group MS | Weight MS-7 | Round RR Rnd 3 |
Result
Jack Dalton (Milford Youth) F 0:59 Blake O'Connor (North Haven Youth Wrestling)
|
Age Group MS | Weight MS-6 | Round RR Rnd 2 |
Result
Jonathan Spetrino (Milford Youth) TF 12-0 Aidan Akerley (Gladiator Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-8 | Round RR Rnd 3 |
Result
Owen Andrews (Guilford) F 0:21 Ethan Murray (Southington Youth)
|
Age Group 12U | Weight 12U-8 | Round RR Rnd 3 |
Result
Nicholas Tseperkas (North Haven Youth Wrestling) F 0:30 Vinny Gallo (Meriden Youth)
|
Age Group MS | Weight MS-5 | Round RR Rnd 2 |
Result
Jack Williston (North Haven Youth Wrestling) F 0:59 Caiden Mixon (Gladiator Youth)
|