Age Group 8U | Weight 60 | Round RR Rnd 4 |
Result
Zeke Haffner (Etowah Junior Eagle Wrestling Club) Lane McKinney (Villa Rica Wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 4 |
Result
Elizabeth Herlugson (Georgia) Jaxon Haberer (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 125-130 | Round RR Rnd 2 |
Result
Jackson Sutherland (Georgia) Nate Payne (Rockmart Takedown Club)
|
Age Group 8U | Weight 73-79A | Round RR Rnd 2 |
Result
Jayden McField (Georgia) Jase Nichols (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 52-58 | Round RR Rnd 4 |
Result
Lucas Hill (River Ridge Jr. Knights Wrestling Club) Jase LaPlant (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 90-100 | Round RR Rnd 3 |
Result
Jake Martin (Garage Grapplers Wrestling) Gavin Young (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 54B | Round RR Rnd 1 |
Result
Mary Holt (Georgia) James Thorpe V (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 68 | Round RR Rnd 4 |
Result
Paxton Downing (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Rhett Motos (Harris County Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 120 | Round RR Rnd 2 |
Result
Will Cassel (Pope Junior Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 70-73B | Round RR Rnd 1 |
Result
Jackson Maddox (The Storm Wrestling Center) Nathan Herlugson (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 68 | Round RR Rnd 2 |
Result
Joseph Mejia (Teknique Wrestling) Owen Justi (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 51B | Round RR Rnd 4 |
Result
Kaylor Buice (Strong House Wrestling) Michael Brennan Ferguson (Pope Junior Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 70-73B | Round RR Rnd 3 |
Result
Cameron LeBlanc (River Ridge Jr. Knights Wrestling Club) Brantley Bolzenius (Etowah Junior Eagle Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 100-105 | Round RR Rnd 3 |
Result
Aidan Bouchelle (North Paulding Takedown Club) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 57 | Round RR Rnd 3 |
Result
Everett Brackett (River Ridge Jr. Knights Wrestling Club) Colin White (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 76-80B | Round RR Rnd 4 |
Result
Jayce Brown (Rockmart Takedown Club) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 84 | Round RR Rnd 3 |
Result
Liam Harris (Tomahawk Wrestling Club) Cambrie Wilds (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 73-79B | Round RR Rnd 4 |
Result
Brinley Brumbelow (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Amir Hill (Patriot Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 77-85 | Round RR Rnd 4 |
Result
Gage Davis (Georgia) Conner Shellhorse (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 60B | Round RR Rnd 5 |
Result
Justus Harmon (Heard County USA Takedown) Carter Davis (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 45 | Round RR Rnd 1 |
Result
James Bennett (Bremen Takedown Club) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 68 | Round RR Rnd 2 |
Result
Rhett Motos (Harris County Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 100 | Round RR Rnd 3 |
Result
Walker Dukes (Georgia) Bentley Cohran (Temple WREC)
|
Age Group 10U | Weight 76-80A | Round RR Rnd 3 |
Result
Greysen Martin (Guerrilla Wrestling Academy) Ariana Tomaselli (Etowah Junior Eagle Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 51A | Round RR Rnd 2 |
Result
Toliver Laminack (Alabama) BYE ()
|