Age Group 10U | Weight 70-73C | Round RR Rnd 1 |
Result
Drayven James (Rockmart Takedown Club) Robert Garner (Rockmart Takedown Club)
|
Age Group 8U | Weight 54B | Round RR Rnd 3 |
Result
Connor Bridges (Temple WREC) Mary Holt (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 70-73B | Round RR Rnd 4 |
Result
Jackson Maddox (The Storm Wrestling Center) Brantley Bolzenius (Etowah Junior Eagle Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 1 |
Result
Allison Widener (Harris County Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 57 | Round RR Rnd 1 |
Result
Henry Thompson (Harris County Wrestling Club) Colin White (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 112 | Round RR Rnd 3 |
Result
Nickolas Colston (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Connor Eybelman (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 73-79A | Round RR Rnd 3 |
Result
Kyler Carroll (Villa Rica Wrestling) Jasiah Lewis (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 73-79A | Round RR Rnd 1 |
Result
Elijah Crider (Rockmart Takedown Club) Kyler Carroll (Villa Rica Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 112 | Round RR Rnd 4 |
Result
Christian Caldwell (The City of Hiram Wrestling Club) Connor Eybelman (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 76-80A | Round RR Rnd 4 |
Result
Connor Dickerson (Georgia) Greysen Martin (Guerrilla Wrestling Academy)
|
Age Group 10U | Weight 120 | Round RR Rnd 3 |
Result
Burch Gable (Backyard Bullies Wrestling Club) Khalil Ramsey (Patriot Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 76-80A | Round RR Rnd 1 |
Result
Jett Haberer (Georgia) Greysen Martin (Guerrilla Wrestling Academy)
|
Age Group 8U | Weight 73-79B | Round RR Rnd 2 |
Result
Brinley Brumbelow (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Ella Prather (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 76-80A | Round RR Rnd 5 |
Result
Evan Camp (Rockmart Takedown Club) Greysen Martin (Guerrilla Wrestling Academy)
|
Age Group 10U | Weight 76-80B | Round RR Rnd 4 |
Result
Xadrian Coker (Heard County USA Takedown) Ryker Cochran (Woodstock Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 54A | Round RR Rnd 4 |
Result
Landon Harrison (North Paulding Takedown Club) Dean Lesesne (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 130 | Round Consi of 4 |
Result
() ()
|
Age Group 8U | Weight 68 | Round RR Rnd 3 |
Result
Rhett Motos (Harris County Wrestling Club) Owen Justi (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 70-73A | Round RR Rnd 4 |
Result
Drew DenBleyker (Haralson County Takedown Club) Lincoln Jones (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 73-79B | Round RR Rnd 5 |
Result
Ella Prather (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Amir Hill (Patriot Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 150 | Round RR Rnd 3 |
Result
Taylor Neal (Pope Junior Wrestling Club) Quentin Hausler (Heard County USA Takedown)
|
Age Group 12U | Weight 150 | Round RR Rnd 2 |
Result
Shepherd Collins (North Paulding Takedown Club) Quentin Hausler (Heard County USA Takedown)
|
Age Group 8U | Weight 51B | Round RR Rnd 2 |
Result
Caleb Volk (Pope Junior Wrestling Club) Cj Bridges (Temple WREC)
|
Age Group 8U | Weight 60 | Round RR Rnd 3 |
Result
Zeke Haffner (Etowah Junior Eagle Wrestling Club) Ethan Mexia (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 70-73C | Round RR Rnd 3 |
Result
Drayven James (Rockmart Takedown Club) Patrick Harper (Rockmart Takedown Club)
|