Age Group 10U | Weight 91 | Round RR Rnd 3 |
Result
Pierce Robinson (Georgia) Durham Hyneman (Villa Rica Wrestling)
|
Age Group 14U | Weight 190 | Round RR Rnd 2 |
Result
Cambridge Welch (Patriot Wrestling Club) Caleb Waldrop (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 60B | Round RR Rnd 3 |
Result
Connor Colson (Pope Junior Wrestling Club) Carson Williams (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 95 | Round RR Rnd 2 |
Result
David Korn (Georgia) Bentley Burke (Garage Grapplers Wrestling)
|
Age Group 8U | Weight 45 | Round RR Rnd 2 |
Result
Hank Markley (Georgia) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 54A | Round RR Rnd 2 |
Result
Landon Harrison (North Paulding Takedown Club) Nicholas Ramos (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 54B | Round RR Rnd 4 |
Result
Oxford Warner (Walton Takedown Club) Kris Marrow (Rockmart Takedown Club)
|
Age Group 14U | Weight 140 | Round RR Rnd 3 |
Result
Evan Wray (Walton Takedown Club) Sheala Davis (Patriot Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 84 | Round RR Rnd 2 |
Result
Major Coffey (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Kimber Michnal (Rockmart Takedown Club)
|
Age Group 12U | Weight 95 | Round RR Rnd 3 |
Result
David Korn (Georgia) David Hancock (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 70-73C | Round RR Rnd 5 |
Result
Drayven James (Rockmart Takedown Club) Tinsley Downs (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 60B | Round RR Rnd 3 |
Result
Carter Davis (Georgia) Emory Massa (Temple WREC)
|
Age Group 10U | Weight 70-73A | Round RR Rnd 1 |
Result
Troy DenBleyker (Haralson County Takedown Club) Levi Murphy (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 91 | Round RR Rnd 3 |
Result
Ryder Aldridge (Georgia) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 73-79B | Round RR Rnd 2 |
Result
Bo Thompson (Heard County USA Takedown) Tanner Henderson (Loganville Elite Wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 76-80B | Round RR Rnd 5 |
Result
Xadrian Coker (Heard County USA Takedown) Jayce Brown (Rockmart Takedown Club)
|
Age Group 10U | Weight 52-58 | Round RR Rnd 2 |
Result
Jase LaPlant (Georgia) Harlan Sasser (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 84 | Round RR Rnd 3 |
Result
Major Coffey (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Holton Smith (Heard County USA Takedown)
|
Age Group 10U | Weight 76-80A | Round RR Rnd 1 |
Result
Evan Camp (Rockmart Takedown Club) Ariana Tomaselli (Etowah Junior Eagle Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 60 | Round RR Rnd 2 |
Result
Cael Fisher (North Paulding Takedown Club) Ethan Mexia (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 61-64 | Round RR Rnd 2 |
Result
Valen King (North Paulding Takedown Club) Maverick Berry (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 4 |
Result
Allison Widener (Harris County Wrestling Club) Wyatt LoPresti (Walton Takedown Club)
|
Age Group 8U | Weight 42 | Round RR Rnd 1 |
Result
Bryson King (Villa Rica Wrestling) Mason Cicora (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 120 | Round RR Rnd 3 |
Result
Rj Landers (River Ridge Jr. Knights Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 14U | Weight 140 | Round RR Rnd 2 |
Result
Evan Wray (Walton Takedown Club) Jaiden Mitchell (Patriot Wrestling Club)
|