Age Group 10U | Weight 100 | Round RR Rnd 2 |
Result
Jordan Okon (Cherokee Jr Warrior Wrestling) BYE ()
|
Age Group 14U | Weight 140 | Round RR Rnd 3 |
Result
Arman Hunt (Sequoyah Youth Wrestling Club) Jaiden Mitchell (Patriot Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 61-64 | Round RR Rnd 1 |
Result
Tucker Collins (Backyard Brawlers Wrestling Club) Valen King (North Paulding Takedown Club)
|
Age Group 8U | Weight 73-79B | Round RR Rnd 3 |
Result
Ella Prather (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 14U | Weight 115-120 | Round RR Rnd 2 |
Result
Steven Guin (Alabama) Brock Krizner (Walton Takedown Club)
|
Age Group 14U | Weight 105 | Round RR Rnd 1 |
Result
Megan Gurley (Georgia) Knox Greenie (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 73-79A | Round RR Rnd 1 |
Result
Jayden McField (Georgia) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 100 | Round RR Rnd 1 |
Result
Easton Crews (Haralson County Takedown Club) Bentley Cohran (Temple WREC)
|
Age Group 12U | Weight 90 | Round RR Rnd 1 |
Result
Johnny Holmes (Patriot Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 73-79A | Round RR Rnd 4 |
Result
Jase Nichols (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Elijah Crider (Rockmart Takedown Club)
|
Age Group 14U | Weight 125-130 | Round RR Rnd 3 |
Result
Isaac Lewis (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Nate Payne (Rockmart Takedown Club)
|
Age Group 8U | Weight 60 | Round RR Rnd 3 |
Result
Cael Fisher (North Paulding Takedown Club) Luke Dunlop (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 73-79A | Round RR Rnd 1 |
Result
Jase Nichols (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Jasiah Lewis (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 70-73A | Round RR Rnd 1 |
Result
Myles White (River Ridge Jr. Knights Wrestling Club) Lincoln Jones (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 112 | Round RR Rnd 1 |
Result
Nickolas Colston (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 12U | Weight 61-69 | Round RR Rnd 3 |
Result
Madelyn Rodriguez (Level Up Wrestling Center) Jaiden Parsons (Patriot Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 60 | Round RR Rnd 2 |
Result
Luke Dunlop (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Lane McKinney (Villa Rica Wrestling)
|
Age Group 8U | Weight 48 | Round RR Rnd 4 |
Result
Lane Chumbley (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Cooper Brown (Patriot Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 84 | Round RR Rnd 5 |
Result
Major Coffey (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Cambrie Wilds (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 48 | Round RR Rnd 2 |
Result
Jayce De Bello (Georgia) Tyrant Shackleford (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 1 |
Result
Jaxon Haberer (Georgia) Wyatt LoPresti (Walton Takedown Club)
|
Age Group 12U | Weight 150 | Round RR Rnd 1 |
Result
Taylor Neal (Pope Junior Wrestling Club) Shepherd Collins (North Paulding Takedown Club)
|
Age Group 8U | Weight 60 | Round RR Rnd 3 |
Result
Jackson Payne (Villa Rica Wrestling) Lane McKinney (Villa Rica Wrestling)
|
Age Group 14U | Weight 105 | Round RR Rnd 2 |
Result
Knox Greenie (Georgia) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 73-79A | Round RR Rnd 4 |
Result
Jayden McField (Georgia) Kyler Carroll (Villa Rica Wrestling)
|