Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 3 |
Result
Allison Widener (Harris County Wrestling Club) Jaxon Haberer (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 45 | Round RR Rnd 2 |
Result
James Bennett (Bremen Takedown Club) Beau Blair (Villa Rica Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 130 | Round 3rd Place |
Result
() ()
|
Age Group 10U | Weight 76-80A | Round RR Rnd 5 |
Result
Connor Dickerson (Georgia) Ariana Tomaselli (Etowah Junior Eagle Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 100 | Round RR Rnd 1 |
Result
Walker Dukes (Georgia) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 52-58 | Round RR Rnd 3 |
Result
Silas Sinyard (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Harlan Sasser (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 75-85 | Round RR Rnd 3 |
Result
Justin Bickers (Georgia) Grayson Granger (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 84 | Round RR Rnd 1 |
Result
Kimber Michnal (Rockmart Takedown Club) Cambrie Wilds (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 42 | Round RR Rnd 2 |
Result
Riley Finnegan (Georgia) Mason Cicora (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 70-73C | Round RR Rnd 4 |
Result
Drayven James (Rockmart Takedown Club) Logan Steele (Heard County USA Takedown)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 1 |
Result
Elizabeth Herlugson (Georgia) Evan Ferguson (Pope Junior Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 60B | Round RR Rnd 3 |
Result
Justus Harmon (Heard County USA Takedown) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 54B | Round RR Rnd 2 |
Result
Oxford Warner (Walton Takedown Club) Mary Holt (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 64 | Round RR Rnd 1 |
Result
Matthew Hanrahan (Woodstock Wrestling Club) Zander Hausler (Heard County USA Takedown)
|
Age Group 8U | Weight 73-79B | Round RR Rnd 5 |
Result
Bo Thompson (Heard County USA Takedown) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 70-73C | Round RR Rnd 2 |
Result
Drayven James (Rockmart Takedown Club) Chase Bradburn (River Ridge Jr. Knights Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 70-73A | Round RR Rnd 5 |
Result
Troy DenBleyker (Haralson County Takedown Club) Lincoln Jones (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 77-85 | Round RR Rnd 5 |
Result
Elijah Ellerbe (Georgia) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 57 | Round RR Rnd 3 |
Result
Henry Thompson (Harris County Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 12U | Weight 112 | Round RR Rnd 1 |
Result
Connor Eybelman (Georgia) Owen Smith (Patriot Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 61-69 | Round RR Rnd 2 |
Result
Madelyn Rodriguez (Level Up Wrestling Center) Ben Willard (Pope Junior Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 76-80B | Round RR Rnd 2 |
Result
Xadrian Coker (Heard County USA Takedown) Jacob Barrett (Sequoyah Youth Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 5 |
Result
Allison Widener (Harris County Wrestling Club) Evan Ferguson (Pope Junior Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 68 | Round RR Rnd 4 |
Result
Elijah Drake (Georgia) Joseph Mejia (Teknique Wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 52-58 | Round RR Rnd 5 |
Result
Lillian Austin (River Ridge Jr. Knights Wrestling Club) Harlan Sasser (Georgia)
|