Age Group 8U | Weight 56A | Round Round 2 |
Result
Weston Carr (Columbia City Wrestling Club) Fall 0:55 Maximus Hartman (Falcon Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 56A | Round Round 3 |
Result
Liam Heaton (The Fort Hammers) Fall 0:25 Weston Carr (Columbia City Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 56A | Round Round 3 |
Result
Jackson Smith (Lagrange Wresting Club) Maj 10-1 Donivin Eliseo (Carroll Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 56A | Round Round 4 |
Result
Liam Heaton (The Fort Hammers) Fall 0:30 Jackson Smith (Lagrange Wresting Club)
|
Age Group 8U | Weight 56A | Round Round 4 |
Result
Maximus Hartman (Falcon Wrestling Club) Fall 0:40 Donivin Eliseo (Carroll Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 56A | Round Round 5 |
Result
Liam Heaton (The Fort Hammers) Fall 0:15 Maximus Hartman (Falcon Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 56A | Round Round 5 |
Result
Weston Carr (Columbia City Wrestling Club) SV-1 8-6 Jackson Smith (Lagrange Wresting Club)
|
Age Group 8U | Weight 56B | Round Round 1 |
Result
Porter Andrews (Northwood wrestling club) Dec 7-2 Rylee Scott (Columbia City Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 56B | Round Round 1 |
Result
Zaden Moreno (Eastside wrestling club) Maj 8-0 Mia Knox (Spartans Wrestling)
|
Age Group 8U | Weight 56B | Round Round 1 |
Result
Talan Metzler (Falcon Wrestling Club) Fall 0:38 Everett Strong (Prairie Heights Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 56B | Round Round 2 |
Result
Rayden Garrett (Garrett Wrestling Club ) Fall 1:41 Porter Andrews (Northwood wrestling club)
|
Age Group 8U | Weight 56B | Round Round 2 |
Result
Zaden Moreno (Eastside wrestling club) Maj 10-2 Talan Metzler (Falcon Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 56B | Round Round 2 |
Result
Mia Knox (Spartans Wrestling) Fall 1:50 Everett Strong (Prairie Heights Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 56B | Round Round 3 |
Result
Rayden Garrett (Garrett Wrestling Club ) Fall 0:20 Rylee Scott (Columbia City Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 56B | Round Round 3 |
Result
Zaden Moreno (Eastside wrestling club) Fall 0:43 Everett Strong (Prairie Heights Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 56B | Round Round 3 |
Result
Mia Knox (Spartans Wrestling) Dec 9-8 Talan Metzler (Falcon Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 56B | Round 7th Place Match |
Result
Everett Strong (Prairie Heights Wrestling Club) Bye ()
|
Age Group 8U | Weight 56B | Round 5th Place Match |
Result
Talan Metzler (Falcon Wrestling Club) FF Rylee Scott (Columbia City Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 56B | Round 3rd Place Match |
Result
Porter Andrews (Northwood wrestling club) Dec 4-1 Mia Knox (Spartans Wrestling)
|
Age Group 8U | Weight 56B | Round 1st Place Match |
Result
Rayden Garrett (Garrett Wrestling Club ) Fall 0:42 Zaden Moreno (Eastside wrestling club)
|
Age Group 8U | Weight 62A | Round Round 1 |
Result
Judson Hille (Garrett Wrestling Club ) Fall 0:24 Brecksley Keen (Steuben County Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 62A | Round Round 1 |
Result
Samuel Dranger (Chesterton Wrestling Club) Fall 0:32 Jay Beard (Steuben County Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 62A | Round Round 2 |
Result
Samuel Dranger (Chesterton Wrestling Club) Fall 0:33 Austin Byrd (Lakeland)
|
Age Group 8U | Weight 62A | Round Round 2 |
Result
Judson Hille (Garrett Wrestling Club ) Fall 0:38 Jay Beard (Steuben County Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 62A | Round Round 3 |
Result
Jay Beard (Steuben County Wrestling Club) Fall 0:39 Austin Byrd (Lakeland)
|