Age Group 14U | Weight 106/110 | Round Round 2 |
Result
Dawson Andrews (Decatur Wrestling Club) TF 15-0 Drake Powell (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 14U | Weight 106/110 | Round Round 3 |
Result
Luke Ruble (Decatur Wrestling Club) Fall 3:44 Drake Powell (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 14U | Weight 114/119 | Round Round 1 |
Result
Malachi Thullner (The Fort) Fall 1:58 Preston Capps (Norwell)
|
Age Group 14U | Weight 114/119 | Round Round 1 |
Result
Mayson Moore (N/A) Fall 2:18 Wrigley Smith (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 14U | Weight 114/119 | Round Round 2 |
Result
Malachi Thullner (The Fort) Fall 0:53 Wrigley Smith (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 14U | Weight 114/119 | Round Round 2 |
Result
Preston Capps (Norwell) Fall 1:23 Mayson Moore (N/A)
|
Age Group 14U | Weight 114/119 | Round Round 3 |
Result
Malachi Thullner (The Fort) Fall 1:53 Mayson Moore (N/A)
|
Age Group 14U | Weight 114/119 | Round Round 3 |
Result
Preston Capps (Norwell) Fall 0:57 Wrigley Smith (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 14U | Weight 130/136 | Round Round 1 |
Result
Ethan Bontrager (Prairie Heights Wrestling Club) Fall 0:53 Brady Harrell (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 14U | Weight 130/136 | Round Round 2 |
Result
Brady Harrell (Garrett Wrestling Club ) Dec 11-4 Isaiah Thompson (The Fort Hammers)
|
Age Group 14U | Weight 130/136 | Round Round 3 |
Result
Ethan Bontrager (Prairie Heights Wrestling Club) Fall 0:41 Isaiah Thompson (The Fort Hammers)
|
Age Group 14U | Weight 149 | Round Round 1 |
Result
Jace Workman (Steuben County Wrestling Club) Dec 4-2 Eli Wright (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 14U | Weight 149 | Round Round 2 |
Result
Jace Workman (Steuben County Wrestling Club) SV-1 9-7 Eli Wright (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 14U | Weight 165 | Round Round 1 |
Result
Treyvin Leaders (Garrett Wrestling Club ) Fall 0:44 Jace Hanel (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 14U | Weight 165 | Round Round 2 |
Result
Jace Hanel (Garrett Wrestling Club ) Fall 3:53 Boston Saum (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 14U | Weight 165 | Round Round 3 |
Result
Treyvin Leaders (Garrett Wrestling Club ) Fall 2:04 Boston Saum (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 16U | Weight 88 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|
Age Group 16U | Weight 100/106 | Round Round 1 |
Result
Brock McCartney (Garrett Wrestling Club ) Fall 0:44 Avah Hyden (Columbia City Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 100/106 | Round Round 2 |
Result
Brock McCartney (Garrett Wrestling Club ) Fall 1:30 Avah Hyden (Columbia City Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 113/120 | Round Round 1 |
Result
Ashton Steele (Columbia City Wrestling Club) Fall 2:47 Angelo Bancayrin (Fort Wayne)
|
Age Group 16U | Weight 113/120 | Round Round 2 |
Result
Braden Gerke (Eastside) Fall 1:50 Angelo Bancayrin (Fort Wayne)
|
Age Group 16U | Weight 113/120 | Round Round 3 |
Result
Braden Gerke (Eastside) Fall 4:33 Ashton Steele (Columbia City Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 1 |
Result
Weston Rasler (Prairie Heights Wrestling Club) Fall 2:52 Elijah Wiseman (Fort Wayne)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 2 |
Result
Preston Manzuk (Knights Wrestling Club) Maj 8-0 Elijah Wiseman (Fort Wayne)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 3 |
Result
Preston Manzuk (Knights Wrestling Club) Fall 3:14 Weston Rasler (Prairie Heights Wrestling Club)
|