Age Group 6U | Weight 45A | Round 1st Place Match |
Result
Brooks Riesen (TUF) Dec 13-6 Graham Patterson (Leo Wrestling Club)
|
Age Group 6U | Weight 45B | Round Round 1 |
Result
Bailey Troyer (Underground Wrestling Club) Fall 1:54 Paxton Jahnke (Lagrange Wresting Club)
|
Age Group 6U | Weight 45B | Round Round 1 |
Result
Francis McCarthy (Fort Wayne) Fall 0:34 Leo Walter (New Haven Wrestling Club)
|
Age Group 6U | Weight 45B | Round Round 2 |
Result
Bailey Troyer (Underground Wrestling Club) Fall 0:30 Luna Lopez (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 6U | Weight 45B | Round Round 2 |
Result
Dexter Creager (Leo Wrestling Club) TF 16-0 Leo Walter (New Haven Wrestling Club)
|
Age Group 6U | Weight 45B | Round Round 3 |
Result
Paxton Jahnke (Lagrange Wresting Club) Maj 17-9 Luna Lopez (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 6U | Weight 45B | Round Round 3 |
Result
Dexter Creager (Leo Wrestling Club) TF 16-1 Francis McCarthy (Fort Wayne)
|
Age Group 6U | Weight 45B | Round 7th Place Match |
Result
() Bye ()
|
Age Group 6U | Weight 45B | Round 5th Place Match |
Result
Leo Walter (New Haven Wrestling Club) Maj 13-3 Luna Lopez (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 6U | Weight 45B | Round 3rd Place Match |
Result
Francis McCarthy (Fort Wayne) Dec 9-5 Paxton Jahnke (Lagrange Wresting Club)
|
Age Group 6U | Weight 45B | Round 1st Place Match |
Result
Dexter Creager (Leo Wrestling Club) Fall 0:27 Bailey Troyer (Underground Wrestling Club)
|
Age Group 6U | Weight 50/55 | Round Round 1 |
Result
Sebastian Valle (East Noble TUF) Fall 1:43 Gracin Nusbaum (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 6U | Weight 50/55 | Round Round 1 |
Result
Sullivan Johnson (East Noble TUF) Fall 0:22 Wyatt Richards (Central Noble Youth Wrestling)
|
Age Group 6U | Weight 50/55 | Round Round 2 |
Result
Jax Carter (Beast Mode Wrestling Academy) Fall 0:27 Gracin Nusbaum (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 6U | Weight 50/55 | Round Round 2 |
Result
Morgan Flanagan (Decatur Wrestling Club) Dec 8-2 Sullivan Johnson (East Noble TUF)
|
Age Group 6U | Weight 50/55 | Round Round 3 |
Result
Sebastian Valle (East Noble TUF) Fall 1:16 Jax Carter (Beast Mode Wrestling Academy)
|
Age Group 6U | Weight 50/55 | Round Round 3 |
Result
Morgan Flanagan (Decatur Wrestling Club) Fall 0:29 Wyatt Richards (Central Noble Youth Wrestling)
|
Age Group 6U | Weight 50/55 | Round 7th Place Match |
Result
() Bye ()
|
Age Group 6U | Weight 50/55 | Round 5th Place Match |
Result
Wyatt Richards (Central Noble Youth Wrestling) FF Gracin Nusbaum (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 6U | Weight 50/55 | Round 3rd Place Match |
Result
Sullivan Johnson (East Noble TUF) Fall 1:13 Jax Carter (Beast Mode Wrestling Academy)
|
Age Group 6U | Weight 50/55 | Round 1st Place Match |
Result
Sebastian Valle (East Noble TUF) Dec 10-4 Morgan Flanagan (Decatur Wrestling Club)
|
Age Group 6U | Weight 65 | Round Round 1 |
Result
Kashton Hackworth (Beast Mode Wrestling Academy) Fall 0:13 Vincent Lopez (N/A)
|
Age Group 6U | Weight 65 | Round Round 2 |
Result
Kashton Hackworth (Beast Mode Wrestling Academy) Fall 0:42 Vincent Lopez (N/A)
|
Age Group 8U | Weight 43A | Round Round 1 |
Result
Ataliah McCue (Beast Mode Wrestling Academy) Fall 0:34 Rocco Caprino (Garrett Wrestling Club )
|
Age Group 8U | Weight 43A | Round Round 1 |
Result
Luke Brueggeman (Fort Wayne) Fall 0:26 Weston Hill (Central Noble Youth Wrestling)
|