Age Group 8U | Weight 48 | Round RR Rnd 3 |
Result
Tyrant Shackleford (Georgia) Ava Colston (Rockmart Takedown Club)
|
Age Group 8U | Weight 73-79A | Round RR Rnd 2 |
Result
Elijah Crider (Rockmart Takedown Club) Jasiah Lewis (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 60 | Round RR Rnd 5 |
Result
Zeke Haffner (Etowah Junior Eagle Wrestling Club) Luke Dunlop (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 48 | Round RR Rnd 1 |
Result
Jayce De Bello (Georgia) Bennett Deems (Rockmart Takedown Club)
|
Age Group 8U | Weight 54B | Round RR Rnd 1 |
Result
Jameson Widick (Georgia) Kris Marrow (Rockmart Takedown Club)
|
Age Group 12U | Weight 112 | Round RR Rnd 3 |
Result
Owen Smith (Patriot Wrestling Club) JayShaun McClenton (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 57 | Round RR Rnd 2 |
Result
Everett Brackett (River Ridge Jr. Knights Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 51B | Round RR Rnd 4 |
Result
Cj Bridges (Temple WREC) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 84 | Round RR Rnd 1 |
Result
Aaron Wilson (Strong House Wrestling) Major Coffey (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 140 | Round RR Rnd 1 |
Result
Arman Hunt (Sequoyah Youth Wrestling Club) Evan Wray (Walton Takedown Club)
|
Age Group 8U | Weight 45 | Round RR Rnd 3 |
Result
Beau Blair (Villa Rica Wrestling) BYE ()
|
Age Group 12U | Weight 120 | Round RR Rnd 1 |
Result
Lucas Ramos (Georgia) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 91 | Round RR Rnd 4 |
Result
William R. Jones lll (The Storm Wrestling Center) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 68 | Round RR Rnd 1 |
Result
Paxton Downing (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 73-79B | Round RR Rnd 4 |
Result
Ella Prather (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Bo Thompson (Heard County USA Takedown)
|
Age Group 12U | Weight 130 | Round Semi-Finals |
Result
() ()
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 5 |
Result
Elizabeth Herlugson (Georgia) Wyatt LoPresti (Walton Takedown Club)
|
Age Group 14U | Weight 90-100 | Round RR Rnd 1 |
Result
Jake Martin (Garage Grapplers Wrestling) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 84 | Round RR Rnd 5 |
Result
Kimber Michnal (Rockmart Takedown Club) Liam Harris (Tomahawk Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 51B | Round RR Rnd 1 |
Result
Ashreon Dorsey (Rockmart Takedown Club) Cj Bridges (Temple WREC)
|
Age Group 12U | Weight 130 | Round Finals |
Result
() ()
|
Age Group 12U | Weight 140 | Round RR Rnd 1 |
Result
Elvon James (Patriot Wrestling Club) Ryan White (River Ridge Jr. Knights Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 90-100 | Round RR Rnd 2 |
Result
Jake Martin (Garage Grapplers Wrestling) Jeremy Maddox (The Storm Wrestling Center)
|
Age Group 14U | Weight 90-100 | Round RR Rnd 2 |
Result
Gavin Young (Georgia) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 73-79B | Round RR Rnd 1 |
Result
Ella Prather (South Paulding Junior Spartans Wrestling Club) Tanner Henderson (Loganville Elite Wrestling)
|