Age Group BOYS 6U | Weight 37 | Round RR Rnd 1 |
Result
Isaiah Meza (Tk) F 2-0 0:33 Logan Davalos (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 52 | Round RR Rnd 1 |
Result
Anthony Chavez (Victory WC) DEC 9-6 Olivia Reyes (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 37 | Round RR Rnd 2 |
Result
Logan Davalos (Threshold WC) DEC 9-5 Jacob Espinosa (Yucaipa Thunder WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 52 | Round RR Rnd 2 |
Result
Camren Redwine (WolfPack Wr Ac) F 7-0 1:26 Olivia Reyes (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 37 | Round RR Rnd 2 |
Result
Radley Furr (Pounders WC) F 12-0 2:00 Priscilla Garcia (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 52 | Round RR Rnd 3 |
Result
Camren Redwine (WolfPack Wr Ac) F 2-10 2:23 Dillon Sweat (Kalispell WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 52 | Round RR Rnd 3 |
Result
Ezekiel Avina (Elk Grove Wr Ac) F 6-0 1:12 Anthony Chavez (Victory WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 37 | Round RR Rnd 3 |
Result
Logan Davalos (Threshold WC) MD 10-2 Priscilla Garcia (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 37 | Round RR Rnd 3 |
Result
Isaiah Meza (Tk) F 4-5 1:23 Jacob Espinosa (Yucaipa Thunder WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 37 | Round RR Rnd 4 |
Result
Isaiah Meza (Tk) F 1-6 1:00 Priscilla Garcia (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 52 | Round RR Rnd 4 |
Result
Camren Redwine (WolfPack Wr Ac) DEC 4-3 Ezekiel Avina (Elk Grove Wr Ac)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 52 | Round RR Rnd 4 |
Result
Dillon Sweat (Kalispell WC) F 2-0 0:24 Olivia Reyes (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 37 | Round RR Rnd 4 |
Result
Logan Davalos (Threshold WC) DEC 4-2 Radley Furr (Pounders WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 37 | Round RR Rnd 5 |
Result
Jacob Espinosa (Yucaipa Thunder WC) F 2-0 0:13 Priscilla Garcia (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 52 | Round RR Rnd 5 |
Result
Ezekiel Avina (Elk Grove Wr Ac) F 2-0 0:12 Olivia Reyes (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 52 | Round RR Rnd 5 |
Result
Camren Redwine (WolfPack Wr Ac) FOR 0-0 Anthony Chavez (Victory WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 37 | Round RR Rnd 5 |
Result
Radley Furr (Pounders WC) F 5-4 2:44 Isaiah Meza (Tk)
|
Age Group BOYS 7U | Weight 42 | Round Finals |
Result
Jace Koa Villamil (SoCal Grappling Club) F 6-0 1:07 Kristian Alvarado (Kalispell WC)
|
Age Group BOYS 7U | Weight 50 | Round Finals |
Result
Nathan Beckham (OCRT) F 7-0 1:24 Martha Alvarado (Top Dog WC)
|
Age Group BOYS 7U | Weight 58 | Round Finals |
Result
Herra Rose The Last Dragon (Siri Bjj) F 4-0 0:49 Aiden Fine (LAWC/Chaminade)
|
Age Group BOYS 7U | Weight 62 | Round Finals |
Result
Napoleon Aniciete (Atc) F 2-0 0:29 Oriel Gabay (LAWC/Chaminade)
|
Age Group BOYS 7U | Weight 46 | Round Finals |
Result
Philip Espinosa (Rough House) MD 21-8 Paxton Pitcher (Sanderson Wr Ac)
|
Age Group BOYS 7U | Weight 54 | Round Finals |
Result
Sadie Sweat (Kalispell WC) DEC 6-2 Landon Khan (Bear Cave WC)
|
Age Group BOYS 7U | Weight 42 | Round Semi-Finals |
Result
Kristian Alvarado (Kalispell WC) F 2-0 0:34 Cannon Smith (Mountain Wrestling)
|
Age Group BOYS 7U | Weight 42 | Round Semi-Finals |
Result
Jace Koa Villamil (SoCal Grappling Club) DEC 6-0 Kemp Enriquez (Takedown Elite)
|