Age Group BOYS 6U | Weight 40 | Round Consi-Semis |
Result
Deytin Hanaike (Honolulu WC) F 7-0 1:24 Benjamin Medina (Mountain Wrestling)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 43 | Round Consi-Semis |
Result
Caleb Johnson (Ran home Bernardo Wrestling) DEC 10-6 Samuel Islas (Tucson Cyclones)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 55 | Round Consi of 4 |
Result
Isaiah Ansell (Mat Demon WC) MD 16-5 Connor Sweat (Kalispell WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 49 | Round Consi of 4 |
Result
Trey Merkley (Uintah) F 2-0 0:02 James Goff (Newport Harbor)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 43 | Round Consi of 4 |
Result
Caleb Johnson (Ran home Bernardo Wrestling) DEC 6-4 SV Neri Villalobos (Legends of Gold)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 46 | Round Consi of 4 |
Result
Ellesia Chagoya (Silverback WC) F 8-0 1:10 Avery Rivas (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 49 | Round Consi of 4 |
Result
Liam Montoy (Arreola WC) DEC 2-0 SV noah choi (Rancho Bernardo WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 61 | Round Consi of 4 |
Result
Kaylee Guzman (Wolf Den) F 2-0 0:42 Richard Kress (WolfPack Wr Ac)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 40 | Round Consi of 4 |
Result
Lanaia Bal (Maui) F 8-0 1:54 Colton Wilwert (Vegas sport wrestling)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 0 | Round Consi of 4 |
Result
Camden Love (Nevada Elite) DEC 8-7 Ryan Rafal (KC Elite)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 0 | Round Consi of 4 |
Result
Zane Meza (Rancho Bernardo WC) F 7-0 1:18 Michael Legere (Red Wave WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 46 | Round Consi of 4 |
Result
noah choi (Rancho Bernardo WC) MD 15-5 Karson Arevalos (SoCal Grappling Club)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 40 | Round Consi of 4 |
Result
Benjamin Medina (Mountain Wrestling) F 7-2 0:53 Penelope Scott (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 61 | Round Consi of 4 |
Result
Connor Abeyta (Rough House) DEC 11-4 Leion Hamilton (Pride WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 46 | Round Consi of 8 #2 |
Result
Ellesia Chagoya (Silverback WC) F 2-2 0:40 Caleb Johnson (Rancho Bernardo WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 46 | Round Consi of 8 #2 |
Result
noah choi (Rancho Bernardo WC) F 4-1 1:21 Rocko Oldroyd (Westlake WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 49 | Round Consi of 8 #2 |
Result
James Goff (Newport Harbor) FOR 0-0 brynn engelhardt (Vegas sport wrestling)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 49 | Round Consi of 8 #2 |
Result
Liam Montoy (Arreola WC) F 7-0 0:53 Daxxton Phillipsen (Delta WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 49 | Round Consi of 8 #2 |
Result
Trey Merkley (Uintah) MD 14-0 Ezekial Frazier (Carter Wrestling Academy )
|
Age Group BOYS 6U | Weight 55 | Round Consi of 8 #2 |
Result
Connor Sweat (Kalispell WC) F 14-0 1:30 Ahren Griego (Hawks AC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 49 | Round Consi of 8 #2 |
Result
noah choi (Rancho Bernardo WC) DEC 3-0 Carolina Guillent (SoCal Grappling Club)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 0 | Round Consi of 8 #2 |
Result
Zane Meza (Rancho Bernardo WC) F 7-0 0:54 Kaylee Guzman (Wolf Den)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 61 | Round Consi of 8 #2 |
Result
Richard Kress (WolfPack Wr Ac) DEC 7-4 Gus Kendrall (Americana Jiu Jitsu)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 52 | Round RR Rnd 1 |
Result
Ezekiel Avina (Elk Grove Wr Ac) DEC 7-2 Dillon Sweat (Kalispell WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 37 | Round RR Rnd 1 |
Result
Radley Furr (Pounders WC) F 12-6 2:38 Jacob Espinosa (Yucaipa Thunder WC)
|