Age Group BOYS 6U | Weight 46 | Round 3rd Place |
Result
noah choi (Rancho Bernardo WC) F 13-0 2:15 Ellesia Chagoya (Silverback WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 49 | Round 3rd Place |
Result
Liam Montoy (Arreola WC) DEC 9-4 Dawson Willford (Grindhouse WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 61 | Round 3rd Place |
Result
Zane Meza (Rancho Bernardo WC) F 2-0 0:22 Kaylee Guzman (Wolf Den)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 43 | Round 3rd Place |
Result
Lyla Perez (Misfits) DEC 9-7 SV Caleb Johnson (Ran home Bernardo Wrestling)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 0 | Round 3rd Place |
Result
Zane Meza (Rancho Bernardo WC) DEC 10-5 Camden Love (Nevada Elite)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 55 | Round 3rd Place |
Result
Dillon Sweat (Kalispell WC) F 7-4 1:56 Izelia Boggust (Yucaipa Thunder WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 40 | Round 3rd Place |
Result
Deytin Hanaike (Honolulu WC) F 7-1 0:49 Lanaia Bal (Maui)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 46 | Round 5th Place |
Result
Gisele Espinosa (Yucaipa Thunder WC) DEC 8-6 Nathaniel Vasquez (Powerline WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 55 | Round 5th Place |
Result
Camren Redwine (WolfPack Wr Ac) DEC 7-1 Isaiah Ansell (Mat Demon WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 43 | Round 5th Place |
Result
Samuel Islas (Tucson Cyclones) F 2-0 0:07 Maximus Juarez (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 49 | Round 5th Place |
Result
Julian Campos (Silverback WC) F 4-2 1:23 Trey Merkley (Uintah)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 61 | Round 5th Place |
Result
Connor Abeyta (Rough House) DEC 6-2 Nico Gonzalez (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 40 | Round 5th Place |
Result
Dallas Bartlett (3F Wrestling) MD 11-1 Benjamin Medina (Mountain Wrestling)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 49 | Round Consi-Semis |
Result
Dawson Willford (Grindhouse WC) F 12-0 2:03 Trey Merkley (Uintah)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 55 | Round Consi-Semis |
Result
Izelia Boggust (Yucaipa Thunder WC) F 9-3 1:30 Isaiah Ansell (Mat Demon WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 46 | Round Consi-Semis |
Result
noah choi (Rancho Bernardo WC) F 6-5 2:17 Gisele Espinosa (Yucaipa Thunder WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 0 | Round Consi-Semis |
Result
Camden Love (Nevada Elite) F 11-0 1:28 Gunnar Nelsen (All American wrestling)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 40 | Round Consi-Semis |
Result
Lanaia Bal (Maui) F 5-2 0:56 Dallas Bartlett (3F Wrestling)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 43 | Round Consi-Semis |
Result
Lyla Perez (Misfits) F 2-0 0:06 Maximus Juarez (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 55 | Round Consi-Semis |
Result
Dillon Sweat (Kalispell WC) DEC 7-1 Camren Redwine (WolfPack Wr Ac)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 61 | Round Consi-Semis |
Result
Zane Meza (Rancho Bernardo WC) F 6-0 1:05 Connor Abeyta (Rough House)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 61 | Round Consi-Semis |
Result
Kaylee Guzman (Wolf Den) F 5-0 1:06 Nico Gonzalez (Threshold WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 46 | Round Consi-Semis |
Result
Ellesia Chagoya (Silverback WC) DQ 5-13 2:05 Nathaniel Vasquez (Powerline WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 49 | Round Consi-Semis |
Result
Liam Montoy (Arreola WC) DEC 6-0 Julian Campos (Silverback WC)
|
Age Group BOYS 6U | Weight 0 | Round Consi-Semis |
Result
Zane Meza (Rancho Bernardo WC) TF 15-0 1:41 Lorenzo Castro (Moses lake WC)
|