Age Group 14U | Weight 165 | Round Round 1 |
Result
Blake Livdahl (Relentless Training Center) Fall 0:31 Brayden Felice (Oswego Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 106 | Round Round 1 |
Result
George Marinopoulos (Yosemite Sam) Dec 2-0 Tyler Tiangco (Beat the Streets)
|
Age Group 16U | Weight 106 | Round Round 1 |
Result
Cole Gentsch (Iguana Wrestling Club) TF 8-0 Kavel Moore (Harvey Twisters)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Round 1 |
Result
Theodore Flores (The Wrestling Academy) TF 10-0 Ruben Acevedo (Little Huskies WC)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 1 |
Result
Anthony Vrlec (Belvidere) Fall 0:56 Sammy Mendez (Fox Lake WC)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 1 |
Result
Dominick Marre (Mat Rats) TF 10-0 Max Rosen (Beat the Streets)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 1 |
Result
Keygan Jennings (The Compound) TF 8-0 Ethan Brauer (Izzy Style Wrestling)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 1 |
Result
Austin Lee (SPAR Wrestling Academy) Fall 3:53 Jackson Norris (Rochelle Forge WC)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 1 |
Result
Adrian Khi (Fox Lake WC) WBF Ashton Massaro (West Aurora)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 1 |
Result
Cayden Poole (The Compound) TF 10-1 David Ogunsanya (Harvey Twisters)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 1 |
Result
Samuel Begler (Brawlers WC) TF 8-0 Aiden Cummings (Beat the Streets)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 1 |
Result
Robert Martinelli (Elmhurst Titans) Fall 0:31 Jack Ferguson (Izzy Style Wrestling)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 1 |
Result
Adrian Franco (Hurricane Wrestling Club) TF 15-6 Logan Riggs (Roxana WC)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 1 |
Result
Joseph Knackstedt (Oak Park River Forest HS) TF 10-1 Giorgio DiFalco (The Wrestling Academy)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 1 |
Result
Douglas Phillips (SPAR Wrestling Academy) TF 8-0 Dylan Kroschel (Maine West High School)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 1 |
Result
Brayden Swanson (Oswego Wrestling Club) Dec 7-4 Olin Walker (Izzy Style Wrestling)
|
Age Group 16U | Weight 145 | Round Round 1 |
Result
Braden Kelly (Lion`s Den Wrestling Academy) Fall 1:01 Alan Izaguirre (Hurricane Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 145 | Round Round 1 |
Result
Kenyonte Louis (Englewood Live Wire) TF 11-2 Ryan Rink (Patton Trained WC)
|
Age Group 16U | Weight 145 | Round Round 1 |
Result
Hudson Ikens (Hurricane Wrestling Club) Fall 1:15 Matthew Warmowski (Fox Lake WC)
|
Age Group 16U | Weight 145 | Round Round 1 |
Result
Ilia Dvoriannikov (Built By Brunson Wrestling) TF 8-0 Richard Morales (Mat Rats)
|
Age Group 16U | Weight 152 | Round Round 1 |
Result
Cael Miller (Dinoco WC) TF 12-2 Halen Daly (Patton Trained WC)
|
Age Group 16U | Weight 152 | Round Round 1 |
Result
Isaac Clauson (Callan) TF 10-0 Joshua Heath (Patton Trained WC)
|
Age Group 16U | Weight 152 | Round Round 1 |
Result
Aidan Blackburn (Patton Trained WC) TF 9-0 Jeremiah Hernandez (Little Huskies WC)
|
Age Group 16U | Weight 152 | Round Round 1 |
Result
Raphael Tovar (Illinois American Gladiators) Fall 0:32 Ethan Essick (Oswego Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 160 | Round Round 1 |
Result
Ricky Ericksen (Marist Redhawks) TF 8-0 Thayden Root (Patton Trained WC)
|