Age Group 14U | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
Bruno Cassioppi (Hononegah Wrestling Club) Fall 0:42 Jacob Alvarez (Izzy Style Wrestling)
|
Age Group 14U | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
William Julian (Rochelle Forge WC) Fall 0:58 Josiah Willis (Beat the Streets)
|
Age Group 14U | Weight 114 | Round Round 2 |
Result
Alexander Vega (Red Raiders Wrestling Team) Dec 22-16 Jeremiah Anderson (Englewood Live Wire)
|
Age Group 14U | Weight 114 | Round Round 2 |
Result
Chance Woods (Proviso Township Gladiators) TF 8-0 Braxton Tolley (King Select)
|
Age Group 14U | Weight 125 | Round Round 2 |
Result
Brandon Green (Granite City Wrestling Assoc) TF 8-0 Frank Nasca (NWO)
|
Age Group 14U | Weight 125 | Round Round 2 |
Result
Ryan Rosch (Mat Rats) Fall 1:20 Arkail Griffin (Beat the Streets)
|
Age Group 14U | Weight 149 | Round Round 2 |
Result
Rodrigo Salinas (Evanston School of Wrestling) TF 8-0 Nolan Weber (Maine Eagles WC)
|
Age Group 14U | Weight 149 | Round Round 2 |
Result
Sergio Calleros (Beat the Streets) Dec 8-4 Brenden Voight (NWO)
|
Age Group 14U | Weight 165 | Round Round 2 |
Result
Ismael Martinez (Beat the Streets) TF 14-4 Brayden Felice (Oswego Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 165 | Round Round 2 |
Result
Roman Villalobos (NWO) Dec 11-8 Blake Livdahl (Relentless Training Center)
|
Age Group 16U | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
Cole Gentsch (Iguana Wrestling Club) TF 9-0 Tyler Tiangco (Beat the Streets)
|
Age Group 16U | Weight 106 | Round Round 2 |
Result
George Marinopoulos (Yosemite Sam) TF 16-5 Kavel Moore (Harvey Twisters)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Round 2 |
Result
Xavier Villalobos (Rochelle Forge WC) TF 10-0 Ruben Acevedo (Little Huskies WC)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Round 2 |
Result
Theodore Flores (The Wrestling Academy) TF 14-4 Jerren Gille (Wahlert Catholic)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Round 2 |
Result
Brenden Rayl (Unattached) TF 9-0 Ruben Mondragon (Fox Lake WC)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Round 2 |
Result
Callen Kirchner (SPAR Wrestling Academy) TF 10-1 Joseph Young (Alber Athletics WC)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Round 2 |
Result
Emmett Nelson (Relentless Training Center) TF 10-0 Izayah Olejniczak (Alpha Wrestling Academy)
|
Age Group 16U | Weight 120 | Round Round 2 |
Result
Wyatt Medlin (Dinoco WC) TF 9-0 Joseph Nadig (Hurricane Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 2 |
Result
Max Rosen (Beat the Streets) Fall 0:40 Anthony Vrlec (Belvidere)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 2 |
Result
Dominick Marre (Mat Rats) TF 8-0 Sammy Mendez (Fox Lake WC)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 2 |
Result
Keygan Jennings (The Compound) Fall 3:50 Austin Lee (SPAR Wrestling Academy)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 2 |
Result
Ethan Brauer (Izzy Style Wrestling) TF 12-4 Jackson Norris (Rochelle Forge WC)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 2 |
Result
Marco Terrizzi (Evanston School of Wrestling) WBF Ashton Massaro (West Aurora)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 2 |
Result
Cayden Poole (The Compound) Fall 0:23 Adrian Khi (Fox Lake WC)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 2 |
Result
David Ogunsanya (Harvey Twisters) TF 8-0 Samuel Begler (Brawlers WC)
|