Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 73-79 | Round Round 3 |
Result
Jackson Hatton (Mounds View Mustangs WC) FF Levi Honzik (Valhalla)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 73-79 | Round Round 3 |
Result
Joshua Sweeney (Robbinsdale Raptors) Fall 0:00 Nevin Marten (Tracy Milroy Balaton)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 79-82 | Round Round 1 |
Result
Joe Scully (STMA) Fall 0:00 Zackary Johnson (Blaine Wrestling)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 79-82 | Round Round 1 |
Result
Evan Pommier (Pinnacle WC) Dec 0-0 Dane Krull (Chaska Stallions)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 79-82 | Round Round 2 |
Result
Evan Pommier (Pinnacle WC) Dec 0-0 Joe Scully (STMA)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 79-82 | Round Round 2 |
Result
Zackary Johnson (Blaine Wrestling) Dec 0-0 Dane Krull (Chaska Stallions)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 79-82 | Round Round 3 |
Result
Joe Scully (STMA) Dec 0-0 Dane Krull (Chaska Stallions)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 79-82 | Round Round 3 |
Result
Evan Pommier (Pinnacle WC) Dec 0-0 Zackary Johnson (Blaine Wrestling)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 84-86 | Round Round 1 |
Result
Ethan Sherman (Summit Wrestling Academy) Dec 0-0 Carson Wilkie (Valhalla)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 84-86 | Round Round 1 |
Result
Gavin Jackson (Wayzata) Dec 0-0 Jameson Kulseth (Osseo)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 84-86 | Round Round 2 |
Result
Gavin Jackson (Wayzata) Fall 0:00 Carson Wilkie (Valhalla)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 84-86 | Round Round 2 |
Result
Ethan Sherman (Summit Wrestling Academy) Fall 0:00 Jameson Kulseth (Osseo)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 84-86 | Round Round 3 |
Result
Jameson Kulseth (Osseo) Fall 0:00 Carson Wilkie (Valhalla)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 84-86 | Round Round 3 |
Result
Ethan Sherman (Summit Wrestling Academy) Dec 0-0 Gavin Jackson (Wayzata)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 87-95 | Round Round 1 |
Result
Braylon Davis (Rum River Wrestling) Dec 0-0 Elias Houle (Andover WC)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 87-95 | Round Round 1 |
Result
Isaac Kolstad (White Bear Lake Youth Wrestling) Dec 0-0 Jake Anderson (Menomonie)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 87-95 | Round Round 2 |
Result
Braylon Davis (Rum River Wrestling) Dec 0-0 Jake Anderson (Menomonie)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 87-95 | Round Round 2 |
Result
Isaac Kolstad (White Bear Lake Youth Wrestling) Dec 0-0 Elias Houle (Andover WC)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 87-95 | Round Round 3 |
Result
Braylon Davis (Rum River Wrestling) Dec 0-0 Isaac Kolstad (White Bear Lake Youth Wrestling)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 87-95 | Round Round 3 |
Result
Jake Anderson (Menomonie) Fall 0:00 Elias Houle (Andover WC)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 94-97 | Round Round 1 |
Result
Isaac Williams (Scott West Panther Cubs) Dec 0-0 Gabe Kessel (White Bear Lake Youth Wrestling)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 94-97 | Round Round 1 |
Result
Connor Peterson (Maple Grove) Fall 0:00 Duke Heberle (Eastview)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 94-97 | Round Round 2 |
Result
Duke Heberle (Eastview) Maj 8-0 Isaac Williams (Scott West Panther Cubs)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 94-97 | Round Round 2 |
Result
Connor Peterson (Maple Grove) Fall 0:00 Gabe Kessel (White Bear Lake Youth Wrestling)
|
Age Group Schoolboy/Girl 14U | Weight 94-97 | Round Round 3 |
Result
Connor Peterson (Maple Grove) Fall 0:00 Isaac Williams (Scott West Panther Cubs)
|