Age Group bantam (8U) | Weight 49-53B | Round Round 4 |
Result
Eli Michael (Jay County Wrestling Club) Fall 0:18 Theodore Martin (Southport Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53B | Round Round 4 |
Result
Oscar Kelwaski (Bloomington South Wrestling Cl) Fall 1:28 Kali Moore (Indian Creek Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53B | Round Round 5 |
Result
Theodore Martin (Southport Wrestling Club) Fall 0:30 Daniel Cox (Lebanon Tiger Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53B | Round Round 5 |
Result
Isaiah Ogan (Whiteland Wrestling Club) Dec 9-5 Oscar Kelwaski (Bloomington South Wrestling Cl)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53B | Round Round 5 |
Result
Eli Michael (Jay County Wrestling Club) Fall 0:12 Kali Moore (Indian Creek Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53C | Round Round 1 |
Result
Karter Phillips (Whiteland Wrestling Club) Dec 15-8 Jaxon Marino (Columbus East Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53C | Round Round 1 |
Result
Ezra Smith (Floyd Wrestling Club) Fall 1:40 Elijah Russell (Monrovia youth wrestling club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53C | Round Round 2 |
Result
Ezra Smith (Floyd Wrestling Club) Fall 0:54 Jaxon Marino (Columbus East Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53C | Round Round 2 |
Result
Karter Phillips (Whiteland Wrestling Club) Fall 2:32 Elijah Russell (Monrovia youth wrestling club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53C | Round Round 3 |
Result
Elijah Russell (Monrovia youth wrestling club) Fall 1:36 Jaxon Marino (Columbus East Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53C | Round Round 3 |
Result
Ezra Smith (Floyd Wrestling Club) TF 17-0 Karter Phillips (Whiteland Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 1 |
Result
Caenan Tankersley (Monrovia youth wrestling club) Dec 9-2 Elijah Custis (Lebanon Tiger Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 1 |
Result
Ryland Hendricks (RWF Wrestling Club) TF 18-2 Owen Landis (Bloomington South Wrestling Cl)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 1 |
Result
Bryden Franklin (Caston Wrestling Club) Fall 1:35 Knox Whipple (Greensburg Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 2 |
Result
Bryden Franklin (Caston Wrestling Club) Maj 19-9 Caenan Tankersley (Monrovia youth wrestling club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 2 |
Result
Ryland Hendricks (RWF Wrestling Club) TF 16-0 Knox Whipple (Greensburg Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 2 |
Result
Owen Landis (Bloomington South Wrestling Cl) Maj 15-1 Elijah Custis (Lebanon Tiger Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 3 |
Result
Caenan Tankersley (Monrovia youth wrestling club) Maj 11-1 Knox Whipple (Greensburg Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 3 |
Result
Ryland Hendricks (RWF Wrestling Club) Fall 0:41 Elijah Custis (Lebanon Tiger Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 3 |
Result
Bryden Franklin (Caston Wrestling Club) Maj 19-9 Owen Landis (Bloomington South Wrestling Cl)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 4 |
Result
Owen Landis (Bloomington South Wrestling Cl) TF 17-2 Caenan Tankersley (Monrovia youth wrestling club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 4 |
Result
Ryland Hendricks (RWF Wrestling Club) Maj 15-3 Bryden Franklin (Caston Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 4 |
Result
Elijah Custis (Lebanon Tiger Wrestling Club) Fall 0:54 Knox Whipple (Greensburg Wrestling Club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 5 |
Result
Ryland Hendricks (RWF Wrestling Club) Fall 0:55 Caenan Tankersley (Monrovia youth wrestling club)
|
Age Group bantam (8U) | Weight 49-53D | Round Round 5 |
Result
Owen Landis (Bloomington South Wrestling Cl) Fall 1:51 Knox Whipple (Greensburg Wrestling Club)
|