Age Group school boy (14U) | Weight 149-165 | Round Round 2 |
Result
Lyric Neighbors (Salem Lions Wrestling Club) Fall 1:32 Alex Huntsman (Jay County Wrestling Club)
|
Age Group school boy (14U) | Weight 149-165 | Round Round 3 |
Result
Maximus Hall (Salem Lions Wrestling Club) FF Alex Huntsman (Jay County Wrestling Club)
|
Age Group school boy (14U) | Weight 165-250 | Round Round 1 |
Result
Cameron Wright (Mooresville Wrestling Club) OTHR1 Camden Duke (Mooresville Wrestling Club)
|
Age Group school boy (14U) | Weight 165-250 | Round Round 2 |
Result
Cameron Wright (Mooresville Wrestling Club) Dec 5-0 Camden Duke (Mooresville Wrestling Club)
|
Age Group cadet (16) | Weight 106-113 | Round Round 1 |
Result
Kaden Stoffer (New Castle Youth Wrestling) FF Conner Phipps (Triton Central Wrestling Club)
|
Age Group cadet (16) | Weight 106-113 | Round Round 2 |
Result
Kaden Stoffer (New Castle Youth Wrestling) FF Conner Phipps (Triton Central Wrestling Club)
|
Age Group cadet (16) | Weight 120-126 | Round Round 1 |
Result
Auna Mccarty (Beech Grove Wrestling Club) FF Kal-El Tewell (None)
|
Age Group cadet (16) | Weight 120-126 | Round Round 2 |
Result
Auna Mccarty (Beech Grove Wrestling Club) FF Kal-El Tewell (None)
|
Age Group cadet (16) | Weight 138-145 | Round Round 1 |
Result
Seth Carter (East Central) Fall 3:12 Levi Lawyer (None)
|
Age Group cadet (16) | Weight 138-145 | Round Round 2 |
Result
Seth Carter (East Central) Fall 2:00 Levi Lawyer (None)
|
Age Group cadet (16) | Weight 152-160 | Round Round 1 |
Result
Adam Dye (Columbus East Wrestling Club) Fall 4:32 Brayden Lee (Columbus East Wrestling Club)
|
Age Group cadet (16) | Weight 152-160 | Round Round 2 |
Result
Henry Redman (Columbus East Wrestling Club) Fall 0:42 Adam Dye (Columbus East Wrestling Club)
|
Age Group cadet (16) | Weight 152-160 | Round Round 3 |
Result
Henry Redman (Columbus East Wrestling Club) Fall 2:28 Brayden Lee (Columbus East Wrestling Club)
|
Age Group cadet (16) | Weight 170-182 | Round Round 1 |
Result
Kaidin Cooper (Contenders Wrestling Academy) FF Anthony Frederick (Gladiator Wrestling)
|
Age Group cadet (16) | Weight 170-182 | Round Round 2 |
Result
Kaidin Cooper (Contenders Wrestling Academy) FF Anthony Frederick (Gladiator Wrestling)
|
Age Group cadet (16) | Weight 195-220 | Round Round 1 |
Result
Colin McMahon (Columbus East Wrestling Club) Fall 1:19 Ethan Gilley (Columbus East Wrestling Club)
|
Age Group cadet (16) | Weight 195-220 | Round Round 2 |
Result
Colin McMahon (Columbus East Wrestling Club) Fall 0:00 Ethan Gilley (Columbus East Wrestling Club)
|