Age Group 12U | Weight 90-95 | Round RR Rnd 1 |
Result
Grayson Stuchell (Big Red MC Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 8U-10U | Weight 64A | Round RR Rnd 5 |
Result
Tucker Collins (Loganville Elite Wrestling) Cohen Wagoner (Banks Co. BattleBorn Wrestling)
|
Age Group 8U | Weight 48-51 | Round RR Rnd 4 |
Result
Jaden Nagel (Georgia) Hunter Hollingsworth (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 85-90 | Round RR Rnd 2 |
Result
Lily Peck (Walnut Grove Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 51 | Round RR Rnd 5 |
Result
Jaxson Plant (Bluff Wrestling Club) Beckham Stanley (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 81-85 | Round RR Rnd 2 |
Result
Sawyer Ruark (Wolfpack Wrestling) Truett Martin (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 1 |
Result
Hudson Autry (Georgia) Hudson Golliher (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 73-79 | Round RR Rnd 3 |
Result
Adam Fortson (Georgia) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 70 | Round RR Rnd 3 |
Result
Kian Green (Jefferson Wrestling Club) Evie Cole (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 95-100 | Round RR Rnd 2 |
Result
Jayden Holmes (Georgia) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 73-79 | Round RR Rnd 3 |
Result
Tanner Henderson (Loganville Elite Wrestling) Jeremiah Hancock (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 51 | Round RR Rnd 3 |
Result
Cannan Clark (Georgia) Beckham Stanley (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 80-84B | Round RR Rnd 1 |
Result
Tanner Stewart (Georgia) Robert Couch (Jackson County Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 51 | Round RR Rnd 2 |
Result
Jaxson Plant (Bluff Wrestling Club) Whitt Cromer (Jefferson Wrestling Club - USA)
|
Age Group 10U | Weight 55 | Round RR Rnd 1 |
Result
Lawson Moulder (Mountain View Youth Wrestling Club) Jackson Stott (Backyard Bullies Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 48-51 | Round RR Rnd 1 |
Result
Lane Baker (Commerce Wrestling Club) Hunter Hollingsworth (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 85-90 | Round RR Rnd 2 |
Result
Trace Connelly (Georgia) Chance Chriswell (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 42-48 | Round RR Rnd 4 |
Result
Jackson Coholich (Georgia) Mason Esslinger (Wolfpack Wrestling)
|
Age Group 8U-10U | Weight 64A | Round RR Rnd 1 |
Result
Cohen Wagoner (Banks Co. BattleBorn Wrestling) Lawson Smith (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 42-48 | Round RR Rnd 3 |
Result
Jackson Coholich (Georgia) Mateo Robles (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 73-77 | Round RR Rnd 2 |
Result
Collin Gilland (Georgia) William Todic (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 120-130 | Round RR Rnd 3 |
Result
Peter Stewart (Georgia) Will Mikulak (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 73-79 | Round RR Rnd 1 |
Result
Braden Terry (Jackson County Wrestling Club) Jeremiah Hancock (Georgia)
|
Age Group 8U-10U | Weight 88-91 | Round RR Rnd 3 |
Result
Landon Pentecost (Bluff Wrestling Club) Payton Erickson (Commerce Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 100-105 | Round RR Rnd 1 |
Result
Callan Parker (Mountain View Youth Wrestling Club) Luke Mays (Jackson County Wrestling Club)
|