Age Group 12U | Weight 100-105 | Round RR Rnd 2 |
Result
Luke Mays (Jackson County Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 42-48 | Round RR Rnd 5 |
Result
Mateo Robles (Georgia) Wesley Stott (Backyard Bullies Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 2 |
Result
Brody Ragan (Georgia) Clarke Gilland (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 54-57B | Round RR Rnd 3 |
Result
Kade Pickelsimer (Georgia) Jaxson Nagel (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 100-105 | Round RR Rnd 1 |
Result
Slayden Dillard (Georgia) BYE ()
|
Age Group 12U | Weight 81-85 | Round RR Rnd 3 |
Result
Randy Wiebe (Georgia) Brason Smith (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 54-57C | Round RR Rnd 1 |
Result
Jack Toney (Commerce Wrestling Club) Anderson Terry (Jackson County Wrestling Club)
|
Age Group 8U-10U | Weight 64B | Round RR Rnd 3 |
Result
TylerBo Dickens (Georgia) Beretta Ruark (Wolfpack Wrestling)
|
Age Group 14U | Weight 120-130 | Round RR Rnd 4 |
Result
Clarke Assam (Loganville Elite Wrestling) Peter Stewart (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 73-76 | Round RR Rnd 2 |
Result
Scarlett Slaton (Banks Co. BattleBorn Wrestling) Landyn Ridling (Jefferson Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 42-48 | Round RR Rnd 4 |
Result
Mason Karr (Bluff Wrestling Club) Wesley Stott (Backyard Bullies Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 120-130 | Round RR Rnd 2 |
Result
Clarke Assam (Loganville Elite Wrestling) Leah Wooley (Jr War Eagles Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 1 |
Result
Valen Bromback (Jefferson Wrestling Club - USA) Brody Ragan (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 80-84B | Round RR Rnd 1 |
Result
Joshua Johnson (Mountain View Youth Wrestling Club) Cooper Layne (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 73-79 | Round RR Rnd 2 |
Result
Karter Hill (Big Red MC Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 60 | Round RR Rnd 1 |
Result
Knox McIntosh (Georgia) Samuel Wilson (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 120-130 | Round RR Rnd 5 |
Result
Leah Wooley (Jr War Eagles Wrestling Club) Peter Stewart (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 60 | Round RR Rnd 3 |
Result
Hayden Thomas (Jackson County Wrestling Club) Knox McIntosh (Georgia)
|
Age Group 8U-10U | Weight 100 | Round RR Rnd 1 |
Result
Mayson Story (Georgia) Dylan Bowen (East Jackson Takedown Club)
|
Age Group 12U | Weight 100-105 | Round RR Rnd 1 |
Result
Eli Johnson (Mountain View Youth Wrestling Club) Cylor Randall (Big Red MC Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 42-48 | Round RR Rnd 4 |
Result
Mateo Robles (Georgia) Adrielle Allen (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 120-130 | Round RR Rnd 3 |
Result
Leah Wooley (Jr War Eagles Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 80-84A | Round RR Rnd 3 |
Result
Chandler Dale (Georgia) Jaxon Austin (Georgia)
|
Age Group 10U-12U | Weight 150-155 | Round RR Rnd 3 |
Result
Cooper Davenport (Georgia) Christopher Randolph (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 68 | Round RR Rnd 1 |
Result
Mattox Rhett Lance (Georgia) Jaxon King (East Jackson Takedown Club)
|