Age Group 10U | Weight 58 | Round RR Rnd 1 |
Result
Bennett Esslinger (Wolfpack Wrestling) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 5 |
Result
Brody Ragan (Georgia) Jaxon Sloan (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 54-57B | Round RR Rnd 2 |
Result
Kade Pickelsimer (Georgia) Tucker Watson (Commerce Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 90-95 | Round RR Rnd 2 |
Result
Grayson Stuchell (Big Red MC Wrestling Club) Jeremiah Harvey (Oconee Youth Wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 58 | Round RR Rnd 2 |
Result
Bennett Esslinger (Wolfpack Wrestling) Braylen Griswell (Junior MatDogs Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 81-85 | Round RR Rnd 4 |
Result
Sawyer Ruark (Wolfpack Wrestling) Bentley Fouche (Big Red MC Wrestling Club)
|
Age Group 10U-12U | Weight 110-112 | Round RR Rnd 1 |
Result
Christopher Gomez (Georgia) Raylen Parrott (Jackson County Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 105 | Round RR Rnd 3 |
Result
Megan Gurley (Georgia) Benjamin Sayers (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 42-48 | Round RR Rnd 2 |
Result
Adrielle Allen (Georgia) Mason Esslinger (Wolfpack Wrestling)
|
Age Group 8U | Weight 42-48 | Round RR Rnd 2 |
Result
Mason Karr (Bluff Wrestling Club) Mateo Robles (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 54-57A | Round RR Rnd 2 |
Result
Asher Barrett (Georgia) Leo Zapata (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 90-95 | Round RR Rnd 3 |
Result
Grayson Stuchell (Big Red MC Wrestling Club) Carter Peoples (Walnut Grove Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 90-95 | Round RR Rnd 1 |
Result
Jeremiah Harvey (Oconee Youth Wrestling) Landon Hamrick (Georgia)
|
Age Group 8U-10U | Weight 88-91 | Round RR Rnd 3 |
Result
Levi Reed (Georgia) Cove Mills (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 105 | Round RR Rnd 1 |
Result
Megan Gurley (Georgia) BYE ()
|
Age Group 8U-10U | Weight 88-91 | Round RR Rnd 4 |
Result
Landon Pentecost (Bluff Wrestling Club) Sawyer Pittard (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 73-79 | Round RR Rnd 4 |
Result
Braden Terry (Jackson County Wrestling Club) Lanier Wheeler (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 70 | Round RR Rnd 4 |
Result
Wyatt Bishop (Georgia) Evie Cole (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 120-130 | Round RR Rnd 4 |
Result
Will Mikulak (Georgia) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 70 | Round RR Rnd 2 |
Result
Holloway Bilik (Bluff Wrestling Club) Evander Stewart (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 58 | Round RR Rnd 3 |
Result
Braylen Griswell (Junior MatDogs Wrestling) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 55 | Round RR Rnd 3 |
Result
Leo Roberts (Georgia) Lawson Moulder (Mountain View Youth Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 3 |
Result
Hudson Golliher (Georgia) Jaxon Sloan (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 3 |
Result
Valen Bromback (Jefferson Wrestling Club - USA) Clarke Gilland (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 95-100 | Round RR Rnd 1 |
Result
Hank Mannheimer (Georgia) BYE ()
|