Age Group 8U GR | Weight 43-47 | Round Round 1 |
Result
Thomas Luca Schober (Scots Wrestling Club) Fall 0:25 Jackson Everhart (Texas)
|
Age Group 8U GR | Weight 43-47 | Round Round 2 |
Result
Michael (Tripp) Flores 3rd (Scots Wrestling Club) Fall 1:24 Thomas Luca Schober (Scots Wrestling Club)
|
Age Group 8U GR | Weight 43-47 | Round Round 3 |
Result
Michael (Tripp) Flores 3rd (Scots Wrestling Club) Fall 1:01 Jackson Everhart (Texas)
|
Age Group 8U GR | Weight 53-58 | Round Quarterfinal |
Result
Deacon Brooks (Best Trained Wrestling) TF 8-0 Evan Allison (Texas)
|
Age Group 8U GR | Weight 53-58 | Round Semifinal |
Result
Cael Danielson (Texas Elite Wrestling Club) Fall 2:33 Ryan Assi (Spartan Mat Club)
|
Age Group 8U GR | Weight 53-58 | Round Semifinal |
Result
Deacon Brooks (Best Trained Wrestling) TF 8-0 Paul Vanderhoeven (North DeSoto Wrestling Academy)
|
Age Group 8U GR | Weight 53-58 | Round Cons. Semi |
Result
Ryan Assi (Spartan Mat Club) TF 8-0 Evan Allison (Texas)
|
Age Group 8U GR | Weight 53-58 | Round 1st Place Match |
Result
Deacon Brooks (Best Trained Wrestling) TF 8-0 Cael Danielson (Texas Elite Wrestling Club)
|
Age Group 8U GR | Weight 53-58 | Round 3rd Place Match |
Result
Ryan Assi (Spartan Mat Club) Fall 0:34 Paul Vanderhoeven (North DeSoto Wrestling Academy)
|
Age Group 8U GR | Weight 70-81 | Round Round 1 |
Result
Bruce Vanderhoeven (North DeSoto Wrestling Academy) Fall 0:49 Rafael Finlan (Spartan Mat Club)
|
Age Group 8U GR | Weight 70-81 | Round Round 2 |
Result
Madden Pierce (Cardinal Wrestling Club) Fall 0:49 Bruce Vanderhoeven (North DeSoto Wrestling Academy)
|
Age Group 8U GR | Weight 70-81 | Round Round 3 |
Result
Madden Pierce (Cardinal Wrestling Club) Fall 0:09 Rafael Finlan (Spartan Mat Club)
|
Age Group 10U GR | Weight 63-65 | Round Round 1 |
Result
Greyson Andre (High Ground Wrestling) Fall 0:36 Lucas Scott (Texans Wrestling Club)
|
Age Group 10U GR | Weight 63-65 | Round Round 1 |
Result
Valentino Finlan (Spartan Mat Club) TF 9-0 Tyler Williams (Texans Wrestling Club)
|
Age Group 10U GR | Weight 63-65 | Round Round 2 |
Result
Valentino Finlan (Spartan Mat Club) TF 10-2 Greyson Andre (High Ground Wrestling)
|
Age Group 10U GR | Weight 63-65 | Round Round 2 |
Result
Tyler Williams (Texans Wrestling Club) TF 11-2 Lucas Scott (Texans Wrestling Club)
|
Age Group 10U GR | Weight 63-65 | Round Round 3 |
Result
Greyson Andre (High Ground Wrestling) Fall 1:23 Tyler Williams (Texans Wrestling Club)
|
Age Group 10U GR | Weight 63-65 | Round Round 3 |
Result
Valentino Finlan (Spartan Mat Club) TF 8-0 Lucas Scott (Texans Wrestling Club)
|
Age Group 10U GR | Weight 71 | Round Round 1 |
Result
Camden Danielson (Texas Elite Wrestling Club) Fall 0:13 Ethan Daniels (High Ground Wrestling)
|
Age Group 10U GR | Weight 71 | Round Round 2 |
Result
Camden Danielson (Texas Elite Wrestling Club) Fall 3:30 Ethan Daniels (High Ground Wrestling)
|
Age Group 10U GR | Weight 77-83 | Round Round 1 |
Result
Kaden Williams (Texas Elite Wrestling Club) Fall 0:30 Sawyer Harris (MTX Titans Wrestling Club)
|
Age Group 10U GR | Weight 77-83 | Round Round 2 |
Result
Brian An (ReZults Wrestling) TF 8-0 Kaden Williams (Texas Elite Wrestling Club)
|
Age Group 10U GR | Weight 77-83 | Round Round 3 |
Result
Brian An (ReZults Wrestling) Fall 0:19 Sawyer Harris (MTX Titans Wrestling Club)
|
Age Group 10U GR | Weight 105 | Round Round 1 |
Result
Jack Bernth (Gladiator Wrestling Club) TF 8-0 Easton-Cornelius Walker (North DeSoto Wrestling Academy)
|
Age Group 10U GR | Weight 105 | Round Round 2 |
Result
Jack Bernth (Gladiator Wrestling Club) Fall 0:55 Easton-Cornelius Walker (North DeSoto Wrestling Academy)
|