Age Group Junior | Weight 182 | Round Round 1 |
Result
Tyler Hicks (Prodigy Wrestling Academy) Fall 0:14 William Roepke (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 182 | Round Round 1 |
Result
Storm Beane (Ohio) Dec 15-8 Cooper Skelton (Lakota West Wrestling Club)
|
Age Group Junior | Weight 220 | Round Round 1 |
Result
Brentan Simmerman (Ohio) TF 10-0 Calvin Crawford (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 145 | Round Champ. Round 1 |
Result
PJ Murphy (Ohio) TF 12-0 Aidan Kyle (BC Brawlers Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 106-110-114 | Round Round 2 |
Result
Cullen Applegate (Westcincy Elite WC) Fall 0:20 Callan Hicks (MVKWA Beavercreek Youth Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 106-110-114 | Round Round 2 |
Result
Spence Blair (Ohio) Fall 0:00 Brady Lucas (MVKWA Franklin Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 113 | Round Round 2 |
Result
Logan Dean (Bethel Wrestling Club) TF 10-0 Chase Lindenmuth (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 113 | Round Round 2 |
Result
Deacon Heisler (Campbell County Wrestling Club) Fall 0:00 Ty Vo (MVKWA Kettering Youth Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 2 |
Result
Wyatt Hinton (Ohio) TF 10-0 Musa Jalloh (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 126 | Round Round 2 |
Result
Gage Murphy (Ohio) TF 12-1 Vincent Molfetta (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 160 | Round Round 2 |
Result
Austin Holman (Ohio) TF 10-0 Nathaniel Mullins (Ohio)
|
Age Group 16U | Weight 160 | Round Round 2 |
Result
Bryant Ferguson (Ohio) Fall 0:00 Tristen Hatfield (MVKWA Franklin Wrestling Club)
|
Age Group Junior | Weight 132 | Round Round 2 |
Result
Nathan Stevens (Ohio) TF 10-0 Jacob Lentz (Fairfield Wrestling)
|
Age Group Junior | Weight 132 | Round Round 2 |
Result
Ty Bastin (Ohio) FF Wyatt Childress (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 138 | Round Round 2 |
Result
William Bein (BC Brawlers Wrestling Club) TF 10-0 Colin Kirts (Prodigy Wrestling Academy)
|
Age Group Junior | Weight 138 | Round Round 2 |
Result
Adam Stephens (Ohio) Dec 12-6 Logan Besecker (Prodigy Wrestling Academy)
|
Age Group Junior | Weight 285 | Round Round 2 |
Result
Alexander Griffith (Roughhouse Wrestling Club) TF 11-0 Joshua Isaacs (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 285 | Round Round 2 |
Result
JT Tompkins (Ohio) Fall 0:00 Noah Richardson (Covington Road Warriors Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 125-130-136 | Round Quarterfinal |
Result
Ryan Hager (Ohio) Fall 0:00 Gabriel Cunningham (BC Brawlers Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 125-130-136 | Round Quarterfinal |
Result
Aiden Milam (Ohio) Fall 0:00 Benjamin Lawson (MVKWA Franklin Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 125-130-136 | Round Quarterfinal |
Result
Aidan Moore (BC Brawlers Wrestling Club) Fall 0:00 Hannah Briner (Ohio)
|
Age Group 14U | Weight 125-130-136 | Round Quarterfinal |
Result
Aiden Lachman (Ohio) TF 10-0 Dakota Carter (MVKWA Franklin Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 94-106 | Round Quarterfinal |
Result
Owen Koerner (Ohio) TF 14-3 Rocco Mauro (Dayton Eagles Wrestling CLub)
|
Age Group 16U | Weight 94-106 | Round Quarterfinal |
Result
Colton Russell (Ohio) Fall 0:00 Blake Besecker (Prodigy Wrestling Academy)
|
Age Group 16U | Weight 94-106 | Round Quarterfinal |
Result
Devon Barnes (Ohio) Fall 0:00 Warren Taylor (Prodigy Wrestling Academy)
|