Age Group 16U | Weight 195-220 | Round 5th Place Match |
Result
Shane Logsdon (Ohio) FF Owen Pummel (Beast Mode Wrestling)
|
Age Group Junior | Weight 120-126 | Round 1st Place Match |
Result
Samson St. Germain (Ohio) TF 14-4 Tanner Allen (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 120-126 | Round 3rd Place Match |
Result
Leo Riley (Ohio) Fall 0:54 Jeremiah Wilbers (Campbell County Wrestling Club)
|
Age Group Junior | Weight 120-126 | Round 5th Place Match |
Result
Tristen Haas (Ohio) TF 14-4 Reid Prenger (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 132 | Round Round 5 |
Result
Jacob Lentz (Fairfield Wrestling) TF 10-0 Ty Bastin (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 132 | Round Round 5 |
Result
Cooper Henderson (Ohio) FF Wyatt Childress (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 138 | Round Round 5 |
Result
William Bein (BC Brawlers Wrestling Club) Fall 4:47 Adam Stephens (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 138 | Round Round 5 |
Result
Cahiel Linton (Ohio) TF 10-0 Logan Besecker (Prodigy Wrestling Academy)
|
Age Group Junior | Weight 145 | Round 1st Place Match |
Result
PJ Murphy (Ohio) TF 15-5 Griffin Burkle (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 145 | Round 3rd Place Match |
Result
Caleb Wetzel (Ohio) Dec 14-14 Ashtan Hendricks (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 145 | Round 5th Place Match |
Result
Corbyn Cunningham (BC Brawlers Wrestling Club) Fall 0:00 Aidan Northcutt (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 160 | Round 1st Place Match |
Result
Hunter Martin (Prodigy Wrestling Academy) TF 12-0 Owen Crabtree (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 160 | Round 3rd Place Match |
Result
Luke Conway (Ohio) Fall 2:07 Omarion Carter (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 160 | Round 5th Place Match |
Result
Samuel Purintun (MVKWA Little Miami Panthers Wrestling Club) TF 11-0 Brayden Day (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 170 | Round 1st Place Match |
Result
Vaughn Nguyen (Ohio) 3 Cau. Dickie Engel (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 170 | Round 3rd Place Match |
Result
Charlie Mitchell (Ohio) Dec 10-7 Jacob Poulin (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 170 | Round 5th Place Match |
Result
Giovanni DiCarlo (Ohio) Fall 0:00 Quintavion Benjamin (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 195 | Round 1st Place Match |
Result
Brayden Benson (Ohio) TF 12-2 Garrett Tackett (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 195 | Round 3rd Place Match |
Result
Gunnar Pool (MVKWA Centerville Youth Wrestling Club) TF 12-0 Nick Scally (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 195 | Round 5th Place Match |
Result
Gary Reno (Ohio) FF Myles Johnson (Ohio)
|
Age Group Junior | Weight 285 | Round Round 5 |
Result
Alexander Griffith (Roughhouse Wrestling Club) Fall 0:00 Noah Richardson (Covington Road Warriors Wrestling Club)
|
Age Group Junior | Weight 285 | Round Round 5 |
Result
Bruce Wagers (Ohio) TF 10-0 JT Tompkins (Ohio)
|