Age Group High School Girls | Weight 100 | Round Round 1 |
Result
Eyvori Jacquez (Betterman Elite Wrestling) Dec 13-12 Abigail Fuglsang (Camdenton Wrestling Club)
|
Age Group High School Girls | Weight 100 | Round Round 1 |
Result
Zoey Haney (GTH Wrestling) Dec 6-4 Destiny Jones (Oklahoma)
|
Age Group High School Girls | Weight 100 | Round Round 2 |
Result
Katey Valdez (Betterman Elite Wrestling) TF 10-0 Zoey Haney (GTH Wrestling)
|
Age Group High School Girls | Weight 100 | Round Round 2 |
Result
Destiny Jones (Oklahoma) Dec 15-9 Abigail Fuglsang (Camdenton Wrestling Club)
|
Age Group High School Girls | Weight 100 | Round Round 3 |
Result
Katey Valdez (Betterman Elite Wrestling) TF 10-0 Destiny Jones (Oklahoma)
|
Age Group High School Girls | Weight 100 | Round Round 3 |
Result
Zoey Haney (GTH Wrestling) Dec 9-2 Eyvori Jacquez (Betterman Elite Wrestling)
|
Age Group High School Girls | Weight 100 | Round Round 4 |
Result
Katey Valdez (Betterman Elite Wrestling) TF 10-0 Eyvori Jacquez (Betterman Elite Wrestling)
|
Age Group High School Girls | Weight 100 | Round Round 4 |
Result
Zoey Haney (GTH Wrestling) TF 10-0 Abigail Fuglsang (Camdenton Wrestling Club)
|
Age Group High School Girls | Weight 100 | Round Round 5 |
Result
Katey Valdez (Betterman Elite Wrestling) TF 14-3 Abigail Fuglsang (Camdenton Wrestling Club)
|
Age Group High School Girls | Weight 100 | Round Round 5 |
Result
Destiny Jones (Oklahoma) Dec 12-12 Eyvori Jacquez (Betterman Elite Wrestling)
|
Age Group High School Boys | Weight 100 | Round Round 1 |
Result
Gunner Dahms (Staley High School Wrestling) Maj 11-2 Austin Duette-Hall (Betterman Elite Wrestling)
|
Age Group High School Boys | Weight 100 | Round Round 1 |
Result
John Nguyen (Missouri) Dec 4-1 Dustin Duette-Hall (Betterman Elite Wrestling)
|
Age Group High School Boys | Weight 100 | Round Round 2 |
Result
John Nguyen (Missouri) Dec 3-1 Gunner Dahms (Staley High School Wrestling)
|
Age Group High School Boys | Weight 100 | Round Round 2 |
Result
Dustin Duette-Hall (Betterman Elite Wrestling) Dec 7-2 Austin Duette-Hall (Betterman Elite Wrestling)
|
Age Group High School Boys | Weight 100 | Round Round 3 |
Result
Gunner Dahms (Staley High School Wrestling) Dec 10-8 Dustin Duette-Hall (Betterman Elite Wrestling)
|
Age Group High School Boys | Weight 100 | Round Round 3 |
Result
John Nguyen (Missouri) Dec 8-1 Austin Duette-Hall (Betterman Elite Wrestling)
|
Age Group High School Boys | Weight 106 | Round Quarterfinal |
Result
Parker Leverknight (Team Central Wrestling Club) Fall 1:52 Brock Sutton (Ottawa Mat Masters Wrestling Club)
|
Age Group High School Boys | Weight 106 | Round Quarterfinal |
Result
Ivan Lopez (Texas) TB-1 1-0 Kaiden Triche (Scorpion Wrestling Club)
|
Age Group High School Boys | Weight 106 | Round Semifinal |
Result
Parker Leverknight (Team Central Wrestling Club) Dec 6-3 Kaiden Powell (Paola Wrestling Club)
|
Age Group High School Boys | Weight 106 | Round Semifinal |
Result
Ivan Lopez (Texas) Dec 3-0 Gabe Barnett (Hillsboro Wrestling Club)
|
Age Group High School Boys | Weight 106 | Round Cons. Semi |
Result
Brock Sutton (Ottawa Mat Masters Wrestling Club) Maj 13-0 Gabe Barnett (Hillsboro Wrestling Club)
|
Age Group High School Boys | Weight 106 | Round Cons. Semi |
Result
Kaiden Triche (Scorpion Wrestling Club) Dec 5-0 Kaiden Powell (Paola Wrestling Club)
|
Age Group High School Boys | Weight 106 | Round 1st Place Match |
Result
Parker Leverknight (Team Central Wrestling Club) Dec 8-6 Ivan Lopez (Texas)
|
Age Group High School Boys | Weight 106 | Round 3rd Place Match |
Result
Brock Sutton (Ottawa Mat Masters Wrestling Club) SV-1 11-9 Kaiden Triche (Scorpion Wrestling Club)
|
Age Group High School Boys | Weight 106 | Round 5th Place Match |
Result
Kaiden Powell (Paola Wrestling Club) TF 15-0 Gabe Barnett (Hillsboro Wrestling Club)
|