Age Group 12U Boys | Weight 78 | Round Quarterfinal |
Result
Antonio Guebara (Maize Wrestling Club) Dec 8-4 Maxum Rodgers (Warriors Wrestling Family)
|
Age Group 12U Boys | Weight 78 | Round Quarterfinal |
Result
Calan Manley (Team Grind House) TF 10-0 Vivienne Popadiuc (New Mexico)
|
Age Group 12U Boys | Weight 78 | Round Quarterfinal |
Result
Blake Nevils (Threestyle Wrestling Of Oklahoma) TF 10-0 Matthew Valdez (505 Wrestling Club)
|
Age Group 12U Boys | Weight 78 | Round Semifinal |
Result
Antonio Guebara (Maize Wrestling Club) Dec 9-3 Calan Manley (Team Grind House)
|
Age Group 12U Boys | Weight 78 | Round Cons. Round 1 |
Result
Maxum Rodgers (Warriors Wrestling Family) Fall 0:53 Vivienne Popadiuc (New Mexico)
|
Age Group 12U Boys | Weight 78 | Round Semifinal |
Result
Blake Nevils (Threestyle Wrestling Of Oklahoma) Dec 8-0 Cale Richardson (Oklahoma Wrestling Academy)
|
Age Group 12U Boys | Weight 78 | Round Cons. Semi |
Result
Maxum Rodgers (Warriors Wrestling Family) Dec 6-5 Cale Richardson (Oklahoma Wrestling Academy)
|
Age Group 12U Boys | Weight 78 | Round Cons. Semi |
Result
Calan Manley (Team Grind House) Dec 12-8 Matthew Valdez (505 Wrestling Club)
|
Age Group 12U Boys | Weight 78 | Round 1st Place Match |
Result
Blake Nevils (Threestyle Wrestling Of Oklahoma) TF 10-0 Antonio Guebara (Maize Wrestling Club)
|
Age Group 12U Boys | Weight 78 | Round 3rd Place Match |
Result
Maxum Rodgers (Warriors Wrestling Family) Dec 6-4 Calan Manley (Team Grind House)
|
Age Group 12U Boys | Weight 82 | Round Round 1 |
Result
Revin Fipps (Cowboy Wrestling Club) Dec 12-8 Noah Aiden Meza (Black Fox Wrestling Academy)
|
Age Group 12U Boys | Weight 82 | Round Round 2 |
Result
Noah Aiden Meza (Black Fox Wrestling Academy) TF 18-8 Troy Thomason (Shawnee Wrestling Club)
|
Age Group 12U Boys | Weight 82 | Round Round 3 |
Result
Revin Fipps (Cowboy Wrestling Club) TF 10-0 Troy Thomason (Shawnee Wrestling Club)
|
Age Group 12U Boys | Weight 86 | Round Round 1 |
Result
Chance Berry (Texas) Dec 8-7 Murphy Randolph (Abilene Kids Wrestling Club)
|
Age Group 12U Boys | Weight 86 | Round Round 2 |
Result
Reid Joyce (Maize Wrestling Club) Dec 7-3 Chance Berry (Texas)
|
Age Group 12U Boys | Weight 86 | Round Round 3 |
Result
Reid Joyce (Maize Wrestling Club) Dec 9-0 Murphy Randolph (Abilene Kids Wrestling Club)
|
Age Group 12U Boys | Weight 92 | Round Round 1 |
Result
Rustin Fipps (Cowboy Wrestling Club) Fall 0:00 David A. Burchett (Toss Em Up Wrestling Academy)
|
Age Group 12U Boys | Weight 92 | Round Round 2 |
Result
Rustin Fipps (Cowboy Wrestling Club) TF 10-0 Bryson Phelan (Kansas)
|
Age Group 12U Boys | Weight 92 | Round Round 3 |
Result
David A. Burchett (Toss Em Up Wrestling Academy) TF 10-0 Bryson Phelan (Kansas)
|
Age Group 12U Boys | Weight 98 | Round Round 1 |
Result
Kylan Ooton (Prodigy Wrestling) Dec 13-7 Jasper Johns (Irish Outlaws Wrestling Club)
|
Age Group 12U Boys | Weight 98 | Round Round 2 |
Result
Jasper Johns (Irish Outlaws Wrestling Club) Fall 2:42 Kylan Ooton (Prodigy Wrestling)
|
Age Group 12U Boys | Weight 98 | Round Round 3 |
Result
Kylan Ooton (Prodigy Wrestling) TF 10-0 Jasper Johns (Irish Outlaws Wrestling Club)
|
Age Group 12U Boys | Weight 108 | Round Round 1 |
Result
Justus Heeg (Oklahoma) Fall 3:39 Corbin Wooley (Team Tulsa Wrestling Club)
|
Age Group 12U Boys | Weight 108 | Round Round 2 |
Result
Justus Heeg (Oklahoma) TF 10-0 Chase Wilson (Team Grind House)
|
Age Group 12U Boys | Weight 108 | Round Round 3 |
Result
Corbin Wooley (Team Tulsa Wrestling Club) Fall 1:19 Chase Wilson (Team Grind House)
|