Sign in with USA Wrestling Membership
2021 Southern Plains Regional Championships - FS
Age Group 10U Boys Weight 84 Round Round 3 Result
Casen McAlister (Mill Valley Kids Wrestling Club) TF 10-0 Steele Fury (South Central Punisher Wrestling)
Age Group 10U Boys Weight 84 Round Round 3 Result
Maddox Moore (Oklahoma Wrestling Academy) TF 12-2 Aaliah Guebara (Maize Wrestling Club)
Age Group 10U Boys Weight 84 Round Round 1 Result
Maddox Moore (Oklahoma Wrestling Academy) TF 10-0 Casen McAlister (Mill Valley Kids Wrestling Club)
Age Group 10U Boys Weight 84 Round Round 2 Result
Maddox Moore (Oklahoma Wrestling Academy) TF 10-0 Steele Fury (South Central Punisher Wrestling)
Age Group 10U Boys Weight 84 Round Round 2 Result
Casen McAlister (Mill Valley Kids Wrestling Club) TF 10-0 Aaliah Guebara (Maize Wrestling Club)
Age Group 10U Boys Weight 93 Round Round 3 Result
KiMorah Cathey (Team Tulsa Wrestling Club) Fall 1:46 Luis Alvarado (New Mexico)
Age Group 10U Boys Weight 93 Round Round 3 Result
Whitley Wilscam (Kansas) Fall 1:04 Landon Komperda (Black Fox Wrestling Academy)
Age Group 10U Boys Weight 93 Round Round 1 Result
Landon Komperda (Black Fox Wrestling Academy) TF 11-0 Luis Alvarado (New Mexico)
Age Group 10U Boys Weight 93 Round Round 1 Result
Whitley Wilscam (Kansas) TF 10-0 KiMorah Cathey (Team Tulsa Wrestling Club)
Age Group 10U Boys Weight 93 Round Round 2 Result
Whitley Wilscam (Kansas) Fall 0:31 Luis Alvarado (New Mexico)
Age Group 10U Boys Weight 93 Round Round 2 Result
Landon Komperda (Black Fox Wrestling Academy) Fall 2:00 KiMorah Cathey (Team Tulsa Wrestling Club)
Age Group 12U Boys Weight 108 Round Round 3 Result
Justus Heeg (Oklahoma) TF 10-0 Corbin Wooley (Team Tulsa Wrestling Club)
Age Group 12U Boys Weight 108 Round Round 3 Result
Jackson Stewart (Tuttle Wrestling Club) Fall 3:13 Chase Wilson (Team Grind House)
Age Group 12U Boys Weight 108 Round Round 1 Result
Corbin Wooley (Team Tulsa Wrestling Club) Fall 1:22 Chase Wilson (Team Grind House)
Age Group 12U Boys Weight 108 Round Round 1 Result
Justus Heeg (Oklahoma) TF 10-0 Jackson Stewart (Tuttle Wrestling Club)
Age Group 12U Boys Weight 108 Round Round 2 Result
Corbin Wooley (Team Tulsa Wrestling Club) Fall 0:43 Jackson Stewart (Tuttle Wrestling Club)
Age Group 12U Boys Weight 108 Round Round 2 Result
Justus Heeg (Oklahoma) TF 10-0 Chase Wilson (Team Grind House)
Age Group 12U Boys Weight 117 Round Round 3 Result
Breken Rynearson (Broken Bow Wrestling Club) Fall 3:10 Aiden Fulks (Black Fox Wrestling Academy)
Age Group 12U Boys Weight 117 Round Round 1 Result
Tyrus Alley (Lebanon Yellowjacket Wrestling) Fall 0:33 Breken Rynearson (Broken Bow Wrestling Club)
Age Group 12U Boys Weight 117 Round Round 2 Result
Tyrus Alley (Lebanon Yellowjacket Wrestling) Fall 0:27 Aiden Fulks (Black Fox Wrestling Academy)
Age Group 12U Boys Weight 135 Round Round 3 Result
Michael Garcia (Bear Cave) TF 10-0 James Hill (Garden City Wrestling Club)
Age Group 12U Boys Weight 135 Round Round 3 Result
Bjorn Paulson (Nebraska Boyz) TF 10-0 Landon Daily (Shawnee Wrestling Club)
Age Group 12U Boys Weight 135 Round Round 1 Result
Bjorn Paulson (Nebraska Boyz) Dec 20-15 James Hill (Garden City Wrestling Club)
Age Group 12U Boys Weight 135 Round Round 1 Result
Michael Garcia (Bear Cave) TF 10-0 Landon Daily (Shawnee Wrestling Club)
Age Group 12U Boys Weight 135 Round Round 2 Result
James Hill (Garden City Wrestling Club) Fall 1:34 Landon Daily (Shawnee Wrestling Club)