Age Group 16U | Weight 117 | Round 7th Place Match |
Result
Sophia Jorge (Munster Wrestling Club) Fall 0:33 Madden Smith (Indiana)
|
Age Group 16U | Weight 117 | Round 5th Place Match |
Result
Ella France (Indiana) Fall 1:45 Hailey Korporal (Eastbrook Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 117 | Round 3rd Place Match |
Result
Kylie Benoit (Rick Larsen Wrestling Club) Fall 2:35 Ryleeanne Sheldon (Indiana)
|
Age Group 16U | Weight 117 | Round 1st Place Match |
Result
Julianna Ocampo (Beast Mode Wrestling Club) Dec 2-0 Kyla Johnson (Southport Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 122 | Round Quarterfinal |
Result
Cheyenne Farrell (Indiana) Fall 0:42 Faith Hand (Indiana)
|
Age Group 16U | Weight 122 | Round Quarterfinal |
Result
Naima Ghaffar (Northwood Wrestling Club) Fall 2:19 Ariana Quezada (Indiana)
|
Age Group 16U | Weight 122 | Round Semifinal |
Result
Madison Whitted (Indiana) Dec 5-0 Cheyenne Farrell (Indiana)
|
Age Group 16U | Weight 122 | Round Semifinal |
Result
Naima Ghaffar (Northwood Wrestling Club) Fall 1:58 Auna McCarty (Indiana)
|
Age Group 16U | Weight 122 | Round Cons. Semi |
Result
Auna McCarty (Indiana) Fall 0:52 Faith Hand (Indiana)
|
Age Group 16U | Weight 122 | Round Cons. Semi |
Result
Ariana Quezada (Indiana) Fall 2:29 Cheyenne Farrell (Indiana)
|
Age Group 16U | Weight 122 | Round 1st Place Match |
Result
Naima Ghaffar (Northwood Wrestling Club) Fall 1:53 Madison Whitted (Indiana)
|
Age Group 16U | Weight 122 | Round 3rd Place Match |
Result
Auna McCarty (Indiana) Fall 1:50 Ariana Quezada (Indiana)
|
Age Group 16U | Weight 122 | Round 5th Place Match |
Result
Cheyenne Farrell (Indiana) Fall 4:07 Faith Hand (Indiana)
|
Age Group 16U | Weight 122 | Round 7th Place Match |
Result
() Bye ()
|
Age Group 16U | Weight 127 | Round Round 1 |
Result
Lilly Culbreth (Indiana) Fall 2:42 Dakota Chowning (Indiana Girls Wrestling IGNITES)
|
Age Group 16U | Weight 127 | Round Round 2 |
Result
Nevaeh Wilson (Midwest Regional Training Center) Dec 6-0 Dakota Chowning (Indiana Girls Wrestling IGNITES)
|
Age Group 16U | Weight 127 | Round Round 3 |
Result
Nevaeh Wilson (Midwest Regional Training Center) Dec 5-0 Lilly Culbreth (Indiana)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 1 |
Result
Mariana Castro (Indiana) Dec 7-1 Emma Jones (Cowan Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 1 |
Result
Olivia Mcintire (Hobart Wrestling Club) Fall 3:59 Mattingly Hutchison (Mooresville Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 2 |
Result
Emma Jones (Cowan Wrestling Club) Fall 5:39 Olivia Mcintire (Hobart Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 2 |
Result
Mariana Castro (Indiana) Fall 1:23 Mattingly Hutchison (Mooresville Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 3 |
Result
Emma Jones (Cowan Wrestling Club) Fall 0:22 Mattingly Hutchison (Mooresville Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 132 | Round Round 3 |
Result
Mariana Castro (Indiana) Fall 2:23 Olivia Mcintire (Hobart Wrestling Club)
|
Age Group 16U | Weight 138 | Round Quarterfinal |
Result
Aleksandra Bastaic (Highland Wrestling Club) Fall 5:52 Kyla Ford (Indiana)
|
Age Group 16U | Weight 138 | Round Quarterfinal |
Result
Dayauna Myers (Franklin Central Wrestling Club) Dec 6-3 Ella Morris (Indiana)
|