Age Group Masters B | Weight 88 | Round Semifinal |
Result
Kyle Wood (Carroll Wrestling Club) Fall 5:14 Brian Culbreth (Indiana)
|
Age Group Masters B | Weight 88 | Round 1st Place Match |
Result
Kyle Wood (Carroll Wrestling Club) Fall 0:55 Zach Lee (North Knox Wrestling Club)
|
Age Group Masters B | Weight 88 | Round 3rd Place Match |
Result
Brian Culbreth (Indiana) FF Eli Cryderman (Rick Larsen Wrestling Club)
|
Age Group Masters B | Weight 100 | Round Semifinal |
Result
Michael Burke (Yorktown Wrestling Club) Fall 3:23 James Haddix (Indiana)
|
Age Group Masters B | Weight 100 | Round Semifinal |
Result
Christopher Myers (Carroll Wrestling Club) Fall 0:55 Brad Smith (Avon Wrestling Club)
|
Age Group Masters B | Weight 100 | Round 1st Place Match |
Result
Michael Burke (Yorktown Wrestling Club) Dec 9-2 Christopher Myers (Carroll Wrestling Club)
|
Age Group Masters B | Weight 100 | Round 3rd Place Match |
Result
Brad Smith (Avon Wrestling Club) Dec 4-0 James Haddix (Indiana)
|
Age Group Masters C | Weight 70-78 | Round Round 1 |
Result
Erick Adams (Carroll Wrestling Club) Maj 13-0 Matt Deters (Castle Wrestling Club)
|
Age Group Masters C | Weight 70-78 | Round Round 2 |
Result
Jeffrey Ridley Jr. (Indiana) SV-1 2-0 Matt Deters (Castle Wrestling Club)
|
Age Group Masters C | Weight 70-78 | Round Round 3 |
Result
Erick Adams (Carroll Wrestling Club) Fall 0:18 Jeffrey Ridley Jr. (Indiana)
|
Age Group Masters C | Weight 130 | Round Quarterfinal |
Result
David McFadden (Red Hawk Wrestling Academy) Fall 3:26 Nicholas Foley (Indiana)
|
Age Group Masters C | Weight 130 | Round Quarterfinal |
Result
Dustin Bentz (Club Madison Wrestling) Fall 2:11 Sonny Williams (Indiana)
|
Age Group Masters C | Weight 130 | Round Semifinal |
Result
David McFadden (Red Hawk Wrestling Academy) Dec 3-0 Adam Miller (Shelbyville Wrestling Club)
|
Age Group Masters C | Weight 130 | Round Semifinal |
Result
Dustin Bentz (Club Madison Wrestling) Dec 4-2 Clinton Knauer (Indiana)
|
Age Group Masters C | Weight 130 | Round Cons. Semi |
Result
Clinton Knauer (Indiana) Dec 5-0 Nicholas Foley (Indiana)
|
Age Group Masters C | Weight 130 | Round Cons. Semi |
Result
Adam Miller (Shelbyville Wrestling Club) Fall 2:37 Sonny Williams (Indiana)
|
Age Group Masters C | Weight 130 | Round 1st Place Match |
Result
Dustin Bentz (Club Madison Wrestling) Dec 6-5 David McFadden (Red Hawk Wrestling Academy)
|
Age Group Masters C | Weight 130 | Round 3rd Place Match |
Result
Clinton Knauer (Indiana) Dec 4-0 Adam Miller (Shelbyville Wrestling Club)
|
Age Group Masters C | Weight 130 | Round 5th Place Match |
Result
Nicholas Foley (Indiana) Fall 2:32 Sonny Williams (Indiana)
|
Age Group Masters C | Weight 130 | Round 7th Place Match |
Result
() Bye ()
|