Age Group U23 | Weight 61-65 | Round 1st Place Match |
Result
Kade Zadylak (Norwell Wrestling Club) Dec 4-0 Dylan Tom (Wawasee Wrestling Club)
|
Age Group U23 | Weight 61-65 | Round 3rd Place Match |
Result
Jaide Lowe (Indiana) Fall 1:36 Caleb Wolfe (Indiana)
|
Age Group U23 | Weight 70 | Round Round 1 |
Result
Tyler Jones (Indiana) Fall 2:01 Bryan Terrell (Indiana)
|
Age Group U23 | Weight 70 | Round Round 2 |
Result
Tyler Jones (Indiana) Fall 2:04 Bryan Terrell (Indiana)
|
Age Group U23 | Weight 79 | Round Round 1 |
Result
Jonah Jones (Indiana) Fall 1:29 Garrett Baker (Gladiator Wrestling Club)
|
Age Group U23 | Weight 79 | Round Round 2 |
Result
Jonah Jones (Indiana) Dec 2-0 Darien Herbert (Indiana)
|
Age Group U23 | Weight 79 | Round Round 3 |
Result
Darien Herbert (Indiana) Fall 3:02 Garrett Baker (Gladiator Wrestling Club)
|
Age Group U23 | Weight 86-97 | Round Round 1 |
Result
Samuel Walker (Norwell Wrestling Club) Dec 4-2 Lorenzo Salazar (Indiana)
|
Age Group U23 | Weight 86-97 | Round Round 2 |
Result
Samuel Walker (Norwell Wrestling Club) Dec 5-2 Lorenzo Salazar (Indiana)
|
Age Group Masters A | Weight 58-62 | Round Round 1 |
Result
Matthew Frane (Carroll Wrestling Club) Fall 3:50 Bob Floyd (Oracle Elite Wrestling Club)
|
Age Group Masters A | Weight 58-62 | Round Round 2 |
Result
Matthew Frane (Carroll Wrestling Club) Fall 1:52 Bob Floyd (Oracle Elite Wrestling Club)
|
Age Group Masters A | Weight 70 | Round Quarterfinal |
Result
David Trzeciak-Cooper (Indiana) Maj 12-2 Caleb Bourland (Indiana)
|
Age Group Masters A | Weight 70 | Round Semifinal |
Result
Erik Johnson (Yorktown Wrestling Club) Fall 2:01 David Trzeciak-Cooper (Indiana)
|
Age Group Masters A | Weight 70 | Round Semifinal |
Result
Jacob Stephenson (Yorktown Wrestling Club) Dec 8-2 Blaigh Rushing (Carroll Wrestling Club)
|
Age Group Masters A | Weight 70 | Round Cons. Semi |
Result
Blaigh Rushing (Carroll Wrestling Club) Fall 0:49 Caleb Bourland (Indiana)
|
Age Group Masters A | Weight 70 | Round 1st Place Match |
Result
Jacob Stephenson (Yorktown Wrestling Club) Dec 2-1 Erik Johnson (Yorktown Wrestling Club)
|
Age Group Masters A | Weight 70 | Round 3rd Place Match |
Result
Blaigh Rushing (Carroll Wrestling Club) Dec 4-0 David Trzeciak-Cooper (Indiana)
|
Age Group Masters A | Weight 70 | Round 5th Place Match |
Result
Caleb Bourland (Indiana) Bye ()
|
Age Group Masters A | Weight 78 | Round Round 1 |
Result
Anthony Seiler (Boonville Wrestling Club) Fall 4:56 Keelan Rushing (Carroll Wrestling Club)
|
Age Group Masters A | Weight 78 | Round Round 2 |
Result
Anthony Seiler (Boonville Wrestling Club) Dec 8-4 Justin Arnes (Cascade Youth League Wrestling)
|
Age Group Masters A | Weight 78 | Round Round 3 |
Result
Justin Arnes (Cascade Youth League Wrestling) SV-1 5-3 Keelan Rushing (Carroll Wrestling Club)
|
Age Group Masters A | Weight 88-100 | Round Round 1 |
Result
Garrett Smith (Indiana) Fall 0:30 Zach Brown (Oracle Elite Wrestling Club)
|
Age Group Masters A | Weight 88-100 | Round Round 2 |
Result
Mark Maldonado (Highland Wrestling Club) Fall 2:30 Zach Brown (Oracle Elite Wrestling Club)
|
Age Group Masters A | Weight 88-100 | Round Round 3 |
Result
Mark Maldonado (Highland Wrestling Club) Dec 5-0 Garrett Smith (Indiana)
|
Age Group Masters B | Weight 88 | Round Semifinal |
Result
Zach Lee (North Knox Wrestling Club) Fall 5:27 Eli Cryderman (Rick Larsen Wrestling Club)
|