Age Group 2008-2009 | Weight 193-205 | Round Round 1 |
Result
Deangelo Clay (MGM Silver Spartans) Fall 0:17 Tj Dutcher (Deforest Gold Medal Wrestling)
|
Age Group 2008-2009 | Weight 193-205 | Round Round 2 |
Result
Dalton Coy (Sauk Prairie Youth Wrestling C) Fall 1:21 Tj Dutcher (Deforest Gold Medal Wrestling)
|
Age Group 2008-2009 | Weight 193-205 | Round Round 2 |
Result
Deangelo Clay (MGM Silver Spartans) Fall 0:21 Wyatt Bush (Mount Horeb Barneveld Wrestlin)
|
Age Group 2008-2009 | Weight 193-205 | Round Round 3 |
Result
Deangelo Clay (MGM Silver Spartans) Fall 1:14 Dalton Coy (Sauk Prairie Youth Wrestling C)
|
Age Group 2008-2009 | Weight 193-205 | Round Round 3 |
Result
Tj Dutcher (Deforest Gold Medal Wrestling) Fall 0:36 Wyatt Bush (Mount Horeb Barneveld Wrestlin)
|
Age Group 2008-2009 | Weight 253-253 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|
Age Group 2010-2011 | Weight 64-69 | Round Round 1 |
Result
Ryan Premo (Verona Wrestling Club) Maj 11-1 Theron Miller (Mauston TALONS)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 64-69 | Round Round 1 |
Result
Grayson Stenberg (Team Nazar) Fall 0:53 Bronte Bethel (Mount Horeb Barneveld Wrestlin)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 64-69 | Round Round 2 |
Result
Theron Miller (Mauston TALONS) Fall 0:21 Bronte Bethel (Mount Horeb Barneveld Wrestlin)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 64-69 | Round Round 2 |
Result
Grayson Stenberg (Team Nazar) Fall 0:59 Ryan Premo (Verona Wrestling Club)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 64-69 | Round Round 3 |
Result
Grayson Stenberg (Team Nazar) Maj 14-0 Theron Miller (Mauston TALONS)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 64-69 | Round Round 3 |
Result
Ryan Premo (Verona Wrestling Club) Fall 1:35 Bronte Bethel (Mount Horeb Barneveld Wrestlin)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 71-76 | Round Round 1 |
Result
Isaac Ziegler (Lodi Wrestling) Dec 6-0 Ronnie Coppernoll (Team Nazar)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 71-76 | Round Round 1 |
Result
Prestyn Stumpf (Sauk Prairie Youth Wrestling C) Maj 15-6 Mason Ross (River Valley Youth Wrestling C)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 71-76 | Round Round 2 |
Result
Isaac Ziegler (Lodi Wrestling) Fall 2:52 Prestyn Stumpf (Sauk Prairie Youth Wrestling C)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 71-76 | Round Round 2 |
Result
Ronnie Coppernoll (Team Nazar) TF 18-3 Mason Ross (River Valley Youth Wrestling C)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 71-76 | Round Round 3 |
Result
Isaac Ziegler (Lodi Wrestling) Fall 1:38 Mason Ross (River Valley Youth Wrestling C)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 71-76 | Round Round 3 |
Result
Ronnie Coppernoll (Team Nazar) Fall 1:47 Prestyn Stumpf (Sauk Prairie Youth Wrestling C)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 74-78 | Round Round 1 |
Result
Thomas Lohmar (AWA) SV-1 5-3 Dalton Breunig (Sauk Prairie Youth Wrestling C)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 74-78 | Round Round 1 |
Result
Hayden Hegland (River Valley Youth Wrestling C) Fall 1:31 Dalton Warner (Sauk Prairie Youth Wrestling C)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 74-78 | Round Round 2 |
Result
Dalton Breunig (Sauk Prairie Youth Wrestling C) Fall 0:42 Hayden Hegland (River Valley Youth Wrestling C)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 74-78 | Round Round 2 |
Result
Thomas Lohmar (AWA) Fall 0:34 Dalton Warner (Sauk Prairie Youth Wrestling C)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 74-78 | Round Round 3 |
Result
Dalton Breunig (Sauk Prairie Youth Wrestling C) Fall 1:31 Dalton Warner (Sauk Prairie Youth Wrestling C)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 74-78 | Round Round 3 |
Result
Thomas Lohmar (AWA) Maj 10-2 Hayden Hegland (River Valley Youth Wrestling C)
|
Age Group 2010-2011 | Weight 74-80 | Round Round 1 |
Result
Carter Solt (Sauk Prairie Youth Wrestling C) Dec 5-0 Wyatt Schramm (Riverdale)
|