Age Group 8U | Weight 51-54A | Round RR Rnd 1 |
Result
Jaden Nagel (Georgia) Samuel Shell (Georgia)
|
Age Group 8U | Weight 79 | Round RR Rnd 5 |
Result
Andrew Wright (Lassiter Jr Trojans Wrestling Club) Landry Appling (Teknique Wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 70 | Round RR Rnd 4 |
Result
Gauge English (Banks Co. BattleBorn Wrestling) Kj Burchette (Roundtree Wrestling Academy)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 4 |
Result
Joshua Rannick (Grizzly Wrestling Club) Brody Ragan (Georgia)
|
Age Group 12U | Weight 120B | Round RR Rnd 3 |
Result
Isaiah Jett Hastings (Jr War Eagles Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 10U | Weight 84B | Round RR Rnd 1 |
Result
Robert Couch (Jackson County Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 14U | Weight 110-115 | Round RR Rnd 3 |
Result
Connor Sickles (The Grind Wrestling Club) BYE ()
|
Age Group 8U | Weight 57 | Round RR Rnd 5 |
Result
Kolby Parker (Georgia) Avery Gibson (Grizzly Wrestling Club)
|
Age Group 14U | Weight 190 | Round RR Rnd 4 |
Result
Drew Eddleston (Forsyth Central Wrestling) Luis Maldonado (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 80 | Round RR Rnd 5 |
Result
Ariah Steinberger (Jackson County Wrestling Club) Jacob Stewart (706 Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 81 | Round RR Rnd 2 |
Result
Truett Martin (Georgia) Grant Mosser (Jefferson Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 95 | Round RR Rnd 1 |
Result
Camden Askew (Forsyth Central Wrestling) Trinity MacLeod (706 Wrestling)
|
Age Group 8U | Weight 60-64A | Round RR Rnd 5 |
Result
Hayden Thomas (Jackson County Wrestling Club) William Stewart (706 Wrestling)
|
Age Group 8U-10U | Weight 100 | Round RR Rnd 2 |
Result
Zachary Wright (Lassiter Jr Trojans Wrestling Club) Avett Montesinos (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 2 |
Result
Joshua Rannick (Grizzly Wrestling Club) Ashton Bowers (Jackson County Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 70-73 | Round RR Rnd 5 |
Result
Zach Lemmon (Lassiter Jr Trojans Wrestling Club) Holloway Bilik (Bluff Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 90 | Round RR Rnd 1 |
Result
Santiago Bravo (Walton Takedown Club) Nathaniel Rushing (Grizzly Wrestling Club)
|
Age Group 12U-14U | Weight 140 | Round RR Rnd 1 |
Result
Trace Hale (Georgia) Jayden Brynteson (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 67 | Round RR Rnd 3 |
Result
Brody Ragan (Georgia) Valen Bromback (Jefferson Wrestling Club - USA)
|
Age Group 12U | Weight 95 | Round RR Rnd 3 |
Result
Luke Frix (Forsyth Central Wrestling) Trinity MacLeod (706 Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 180 | Round RR Rnd 2 |
Result
Jase Hemrich (706 Wrestling) Seth Hickman (Georgia)
|
Age Group 10U | Weight 76 | Round Quarter-Finals |
Result
Adalena Woods-Martin (Georgia) Colton Grobe (Forsyth Central Wrestling)
|
Age Group 12U | Weight 120B | Round RR Rnd 1 |
Result
Isaiah Jett Hastings (Jr War Eagles Wrestling Club) Ian Hancock (Georgia)
|
Age Group 14U | Weight 110-115 | Round RR Rnd 2 |
Result
Elijah Kawa (Grizzly Wrestling Club) Trent Good (Jr War Eagles Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 61-69 | Round RR Rnd 2 |
Result
Lucas Coulter (Grizzly Wrestling Club) Luke Woods (Morris Fitness Wrestling Club)
|