Age Group 4U | Weight 37-39 | Round Round 1 |
Result
Jonah Turner (Betterman Elite) Dec 10-9 Liam Stoneham (Colorado Regulators)
|
Age Group 4U | Weight 37-39 | Round Round 1 |
Result
Noah Becklehimer (Widefield) TF 23-7 Rekker Romero (Ralston Valley)
|
Age Group 8U | Weight 49-53 | Round Round 1 |
Result
Charlie Zagorski (Pikes Peak Warriors) Dec 6-1 Wayne Bajza (Bald Eagle)
|
Age Group 8U | Weight 49-53 | Round Round 1 |
Result
Graham Miller (Betterman Elite) Dec 2-1 Darryn Esquilin-Garcia (Pueblo County)
|
Age Group 8U | Weight 70-75 | Round Round 1 |
Result
Gannon Majka (Black Fox) FF Laithum Nash (Spartan Elite)
|
Age Group 8U | Weight 70-75 | Round Round 1 |
Result
Caiden Deaguero-Scott (Adams City) Dec 6-1 Xander Rauch (Bennett)
|
Age Group 12U | Weight 67-70 | Round Round 1 |
Result
Emiliano Antillon (Black Fox) Fall 0:00 Easton Squires (Mountain Grapplers)
|
Age Group 12U | Weight 67-70 | Round Round 1 |
Result
Brison Romero (Colorado Regulators) Fall 0:00 Braedyn Anderson (Western Colorado Wrestling Club)
|
Age Group 12U | Weight 67-70 | Round Round 1 |
Result
Brayden Johnson (Pikes Peak Warriors) Fall 0:00 Cole Simpson (Black Fox)
|
Age Group 12U | Weight 67-71 | Round Round 1 |
Result
Blake Calkins (Trailblazer Wrestling Club) Fall 0:00 Wade Veach (Dove Creek Bulldogs)
|
Age Group 12U | Weight 67-71 | Round Round 1 |
Result
Jackson Dudley (Chaparral) Fall 0:00 Jaiden Newman (Colorado Regulators)
|
Age Group 12U | Weight 70-73 A | Round Round 1 |
Result
Lincoln Peck (Woodland Park) Fall 0:00 Jack Gosnell (Pikes Peak Warriors)
|
Age Group 12U | Weight 70-73 A | Round Round 1 |
Result
Manuel Mota (Widefield) Fall 0:00 Czarlie Diffee (Mountain)
|
Age Group 12U | Weight 70-73 A | Round Round 1 |
Result
Colin Lewandowski (Black Fox) TF 16-0 Cody Littlepage (Bald Eagle)
|
Age Group 12U | Weight 72-75 | Round Round 1 |
Result
Wyatt Douglas (Woodland Park) Fall 0:00 Laird Kuck (Mountain Grapplers)
|
Age Group 12U | Weight 72-75 | Round Round 1 |
Result
Jarek Gallegos (Spartan Elite) Maj 17-8 William Taylor (All American)
|
Age Group 12U | Weight 76-77 | Round Round 1 |
Result
Kage Hartman (Jr Cougars) Fall 0:00 Cole Martinez (Trojan Youth)
|
Age Group 12U | Weight 76-77 | Round Round 1 |
Result
Matthew Mueller (Palmer Divide) Fall 0:00 Maddox Wessbecker (Black Fox)
|
Age Group 12U | Weight 77-83 | Round Round 1 |
Result
Brayden Yakich (Black Fox) Dec 5-3 Miguel Gamez (Brighton)
|
Age Group 12U | Weight 77-83 | Round Round 1 |
Result
Marina Wince (Black Fox) Fall 0:00 Malaki Garfio (Adams City)
|
Age Group 12U | Weight 77-83 | Round Round 1 |
Result
Andres Esparza (Adams City) Dec 11-5 Luke Del Ponte (Golden Eagle)
|
Age Group 12U | Weight 78-80 | Round Round 1 |
Result
Luke Bailey (Golden Eagle) Dec 5-4 Alpha Warren (Dove Creek Bulldogs)
|
Age Group 12U | Weight 78-80 | Round Round 1 |
Result
Andrew Wilcox (Chatfield Wrestling Club) Fall 0:00 Chase Jenson (Ralston Valley)
|
Age Group 12U | Weight 80-82 | Round Round 1 |
Result
Ruston Geis (Mile High South) Fall 0:00 Aaron Weiner (Golden Eagle)
|
Age Group 12U | Weight 80-82 | Round Round 1 |
Result
Kyle Blow (Pikes Peak Warriors) Fall 0:00 Tagg Charity (Eaglecrest)
|