Age Group 12U | Weight 176-226 | Round Round 1 |
Result
Raul Aguayo (Saints) Fall 0:00 Jerry Martinez (Knights Youth Wrestling)
|
Age Group 6U | Weight 39-40 | Round Round 1 |
Result
Brooks Ashauer (Colorado Cobras) Maj 13-2 Harlan Kellogg (Chatfield Wrestling Club)
|
Age Group 6U | Weight 39-40 | Round Round 1 |
Result
Atticus Wilson (Jr Cougars) Maj 10-0 Killian Davis (Kiowa Indians)
|
Age Group 6U | Weight 40-42 | Round Round 1 |
Result
Ryan Flory (Ellicott) TF 15-0 Jackson McMillion (Pikes Peak Warriors)
|
Age Group 6U | Weight 40-42 | Round Round 1 |
Result
Daniel Molina (Betterman Elite) FF Cassius Reynolds (Widefield)
|
Age Group 6U | Weight 44-46 | Round Round 1 |
Result
Alexander Jennings (Mat Burners) OT 5-3 Jackson Mutz (Team Taneisha)
|
Age Group 6U | Weight 44-46 | Round Round 1 |
Result
Ivan Palma-Vigil (Duran - Pueblo) Maj 10-2 Victor Guerrero (LaGente)
|
Age Group 6U | Weight 48-52 | Round Round 1 |
Result
Wolfgang Zimmerer (Black Fox) Fall 0:00 Mansa-Hannibal Grimer (Knights Youth Wrestling)
|
Age Group 6U | Weight 48-52 | Round Round 1 |
Result
Jax Balderrama (Top Notch) Fall 0:00 John Trujillo (Duran - Pueblo)
|
Age Group 10U | Weight 47-52 | Round Round 1 |
Result
Wayne Bajza (Bald Eagle) Dec 2-0 Adan Trevizo (Adams City)
|
Age Group 10U | Weight 47-52 | Round Round 1 |
Result
Layla Flowers (Wrecking Crew) FF Dean Sibille (Mountain Grapplers)
|
Age Group 10U | Weight 47-52 | Round Round 1 |
Result
Randen Rita (Bennett) Dec 6-2 Logan Clarendon (Black Fox)
|
Age Group 10U | Weight 52-55 | Round Round 1 |
Result
Everrett Brewington (Black Fox) Maj 11-1 Eli Reffel (Betterman Elite)
|
Age Group 10U | Weight 52-55 | Round Round 1 |
Result
Justin Bidwell (Mountain Grapplers) Fall 0:00 Drayton Andrada (LaGente)
|
Age Group 10U | Weight 52-55 | Round Round 1 |
Result
Eliace Majka (Black Fox) Fall 0:00 Julian Castillo (Adams City)
|
Age Group 10U | Weight 53-58 | Round Round 1 |
Result
Logan Mayle (Spartan Elite) FF Charlie Zagorski (Pikes Peak Warriors)
|
Age Group 10U | Weight 53-58 | Round Round 1 |
Result
Jude Register (Golden Eagle) Maj 8-0 Bruce Sibille (Mountain Grapplers)
|
Age Group 10U | Weight 56-62 | Round Round 1 |
Result
Karson Jaramillo (Duran - Pueblo) Dec 6-4 Ryan Andrada (LaGente)
|
Age Group 10U | Weight 59-62 | Round Round 1 |
Result
Asa Mann (Ponderosa) Maj 9-1 Terry Pascucci (Pikes Peak Warriors)
|
Age Group 10U | Weight 59-62 | Round Round 1 |
Result
Jacob Littlepage (Bald Eagle) Fall 0:00 Rylan Coe (Olympian)
|
Age Group 10U | Weight 62-65 | Round Round 1 |
Result
Carter Faczak (Bennett) Dec 6-2 Benjamin Stanga (Jr Cougars)
|
Age Group 10U | Weight 62-65 | Round Round 1 |
Result
Nathaniel Clubine (Betterman Elite) Dec 5-2 Malachi Lial (Adams City)
|
Age Group 10U | Weight 62-65 | Round Round 1 |
Result
Cole Johnson (Black Fox) Fall 0:00 Atlas Urban (Black Fox)
|
Age Group 10U | Weight 63-68 | Round Round 1 |
Result
Bishop Pruitt (Golden Eagle) Dec 11-7 Brycen Lowy (Grandview Wolves)
|
Age Group 10U | Weight 63-68 | Round Round 1 |
Result
Brody Levrio (Elevated Wrestling) Maj 22-10 Markese Lane (Grandview Wolves)
|