Age Group 4U | Weight 41-43 | Round Round 1 |
Result
Amen Medeles (Adams City) Fall 0:00 Rhett Brunkhardt (Team Garcia)
|
Age Group 4U | Weight 41-43 | Round Round 1 |
Result
Isabelle Lopez (Brighton) Dec 0-0 Ronin Goodman (All American)
|
Age Group 8U | Weight 48-50 | Round Round 1 |
Result
Anthony Salinas-Lenox (Unattached) Dec 0-0 Kash Conde (Bear Cave)
|
Age Group 8U | Weight 48-50 | Round Round 1 |
Result
Gage Encinias (Pomona Elite) Dec 0-0 Wayne Bajza (Bald Eagle)
|
Age Group 8U | Weight 48-50 | Round Round 1 |
Result
Adam Deaguero (Adams City) Dec 0-0 Michael Pechnyo (CO Top Team)
|
Age Group 8U | Weight 48-49 A | Round Round 1 |
Result
Blake Barnhart (Black Fox) Dec 0-0 Amias Russo (Adams City)
|
Age Group 8U | Weight 48-49 A | Round Round 1 |
Result
Jackson Martin (Bear Cave) Dec 0-0 Case Carnahan (Kiowa Indians)
|
Age Group 12U | Weight 58-61 | Round Round 1 |
Result
Seaver Humphrey (CO Top Team) Dec 0-0 Adrian Burgos (Mile High North)
|
Age Group 12U | Weight 58-61 | Round Round 1 |
Result
Ella Pechnyo (CO Top Team) Dec 0-0 Elijah Rocha (Northglenn)
|
Age Group 12U | Weight 64-70 | Round Round 1 |
Result
Brodie Hill (Pomona Elite) Fall 0:00 Quinn DeCoteau (Thompson Valley)
|
Age Group 12U | Weight 64-70 | Round Round 1 |
Result
Cam Dalbey (Ridge) Fall 0:00 Fabian De Luna (Fort Lupton)
|
Age Group 12U | Weight 64-70 | Round Round 1 |
Result
Oziel Rodriguez IV (Fort Lupton) Bye Jesse Gortney (Tri State Grapplers)
|
Age Group 12U | Weight 64-68 | Round Round 1 |
Result
Joseph Benallo (Ridge) OT 0-0 Logan Free (Legacy Boltz)
|
Age Group 12U | Weight 64-68 | Round Round 1 |
Result
Lincoln Vanzant (Ridge) Dec 0-0 Jett Pike (Mountain Grapplers)
|
Age Group 12U | Weight 68-70 | Round Round 1 |
Result
Shayla Wolters (Ridge) Fall 0:00 Zakary Gaspar (Thompson Valley)
|
Age Group 12U | Weight 68-70 | Round Round 1 |
Result
Jackson Dudley (Chaparral) Fall 0:00 Easton Squires (Mountain Grapplers)
|
Age Group 12U | Weight 70-74 A | Round Round 1 |
Result
Colin Lewandowski (Black Fox) Dec 0-0 Alden Luis (CO Top Team)
|
Age Group 12U | Weight 70-74 A | Round Round 1 |
Result
Jacob Stoneberger (CO Top Team) Fall 0:00 Elijah DeLeon (Team Garcia)
|
Age Group 12U | Weight 70-74 A | Round Round 1 |
Result
Patrick Martinez (Pirates) Bye Ayden Osborne (Grit Athletics)
|
Age Group 12U | Weight 71-72 | Round Round 1 |
Result
Blake Fulchert (Sutherland Youth Wrestling) Fall 0:00 Josiah Valdez (Northglenn)
|
Age Group 12U | Weight 71-72 | Round Round 1 |
Result
Cooper Lang (Ponderosa) Bye Owen Engelhardt (Thompson Valley)
|
Age Group 12U | Weight 74-78 | Round Round 1 |
Result
Mesias Chavez (Pirates) Fall 0:00 Bradley Barnhardt (Black Fox)
|
Age Group 12U | Weight 74-78 | Round Round 1 |
Result
Axel The Assassin Cuevas (Mile High North) Fall 0:00 Theo Eliopoulos (Boulder Bandits)
|
Age Group 12U | Weight 74-78 | Round Round 1 |
Result
Andres Esparza (Adams City) Fall 0:00 Case Leffler (Top Notch)
|
Age Group 12U | Weight 72-75 | Round Round 1 |
Result
Hayden Barker (Thompson Valley) Dec 0-0 Carter Heintze (Ponderosa)
|