Age Group 6U | Weight 47-52 | Round Round 1 |
Result
Anthony Salinas-Lenox (Pomona Elite) Dec 0-0 Benjamin Ashauer (Colorado Cobras)
|
Age Group 6U | Weight 47-52 | Round Round 1 |
Result
Graeme Liebelt (Ponderosa) Fall 0:00 Jaime Hernandez (Fort Lupton)
|
Age Group 6U | Weight 47-52 | Round Round 1 |
Result
Crew Ramsey (Erie) Bye Owen Elliott (Natrona)
|
Age Group 10U | Weight 49-53 | Round Round 1 |
Result
Everett Brewington (Black Fox) Fall 0:00 Axten Atencio (Ponderosa)
|
Age Group 10U | Weight 49-53 | Round Round 1 |
Result
Robert Urquides-Swann (Unattached) Dec 0-0 James Larson (Lil Rebels)
|
Age Group 10U | Weight 49-53 | Round Round 1 |
Result
Julian Castillo (Adams City) Fall 0:00 Wayne Bajza (Bald Eagle)
|
Age Group 10U | Weight 54-57 | Round Round 1 |
Result
William Jones (Ridge) Bye Ty Bartels (Victory Training Center)
|
Age Group 10U | Weight 54-57 | Round Round 1 |
Result
Landon Khan (Bear Cave) Fall 0:00 Vinny Estrada (Erie)
|
Age Group 10U | Weight 55-59 | Round Round 1 |
Result
Marcello Boyd (Legacy Boltz) Dec 0-0 Nolan Khan (Bear Cave)
|
Age Group 10U | Weight 55-59 | Round Round 1 |
Result
Kevin Rodriguez (Sutherland Youth Wrestling) Fall 0:00 Cooper Heffelman (Legacy Boltz)
|
Age Group 10U | Weight 55-59 | Round Round 1 |
Result
Justin Bidwell (Mountain Grapplers) Bye Javier Flores (Sutherland Youth Wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 58-59 | Round Round 1 |
Result
Samuel Faust (Lakewood Tigers) Fall 0:00 Kamden Pierce (CWA - Hyland Hills)
|
Age Group 10U | Weight 58-59 | Round Round 1 |
Result
Cristiaho Pacheco (CWC Thunder) Dec 0-0 Liam Silver (Victory Training Center)
|
Age Group 10U | Weight 60-60 | Round Round 1 |
Result
Adam Pollock (Legacy Boltz) Dec 0-0 Gionni Munoz (CWA - Hyland Hills)
|
Age Group 10U | Weight 60-60 | Round Round 1 |
Result
Javier Flores (Sutherland Youth Wrestling) Fall 0:00 Liam Eder (Eads Jr Olympic Wrestling)
|
Age Group 10U | Weight 60-60 | Round Round 1 |
Result
Asa Mann (Ponderosa) Fall 0:00 Blake Hansen (Valley)
|
Age Group 10U | Weight 60-66 | Round Round 1 |
Result
Uriah Lambert (Bear Cave) Dec 0-0 Timothy Baker (CO Top Team)
|
Age Group 10U | Weight 60-66 | Round Round 1 |
Result
Austin French (Bear Cave) Fall 0:00 Jace Capps (Pomona Elite)
|
Age Group 10U | Weight 60-66 | Round Round 1 |
Result
Asher Warner (Bear Cave) Fall 0:00 Kellen Wood (Wranglers)
|
Age Group 10U | Weight 61-63 | Round Round 1 |
Result
Gavin Carman (Victory Training Center) Dec 4-0 Desmond Valdez (Northglenn)
|
Age Group 10U | Weight 61-63 | Round Round 1 |
Result
River Quinn (Denver North Jr Vikings) Fall 0:00 Joisiah Pacheco (CWC Thunder)
|
Age Group 10U | Weight 61-63 | Round Round 1 |
Result
Benjamin Stanga (Jr Cougars) Fall 0:00 Andrew Christiansen (CO Top Team)
|
Age Group 10U | Weight 63-64 | Round Round 1 |
Result
Travis Leeper (Bald Eagle) Fall 0:00 Callan Ishida-Meikle (Lil Rebels)
|
Age Group 10U | Weight 63-64 | Round Round 1 |
Result
Lucis Cain (Northglenn) Dec 0-0 William Hirsch (Windsor)
|
Age Group 10U | Weight 66-68 | Round Round 1 |
Result
Thomas Smack (Thompson Valley) Dec 0-0 David Pino (Adams City)
|