Age Group 8U | Weight 66-70 | Round Round 3 |
Result
Keegan Gallagher (Greenfield Wrestling Club) Maj 10-0 Rayden Keener (Winchester)
|
Age Group 8U | Weight 66-70 | Round Round 3 |
Result
Harrison Preston (Gladiator wrestling) Maj 10-2 Tyson Smith (Monrovia Youth Wrestling)
|
Age Group 8U | Weight 70-76 | Round Round 1 |
Result
Idris Stark (Center Grove Wrestling Club) Fall 0:19 Brinley Gray (Indian Creek Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 70-76 | Round Round 1 |
Result
Josiah Huntley (Bloomington) Dec 7-6 Robert Kress (Indian Creek Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 70-76 | Round Round 2 |
Result
Robert Kress (Indian Creek Wrestling Club) Maj 17-5 Brinley Gray (Indian Creek Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 70-76 | Round Round 2 |
Result
Josiah Huntley (Bloomington) Dec 3-2 Idris Stark (Center Grove Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 70-76 | Round Round 3 |
Result
Brinley Gray (Indian Creek Wrestling Club) SV-1 2-1 Josiah Huntley (Bloomington)
|
Age Group 8U | Weight 70-76 | Round Round 3 |
Result
Idris Stark (Center Grove Wrestling Club) SV-1 14-10 Robert Kress (Indian Creek Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 79-85 | Round Round 1 |
Result
Gunner Huntington (Gladiator wrestling) Fall 0:22 Jacob Ness (Indian Creek Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 79-85 | Round Round 2 |
Result
Robert Teney Ii (Center Grove Wrestling Club) Fall 1:30 Jacob Ness (Indian Creek Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 79-85 | Round Round 3 |
Result
Gunner Huntington (Gladiator wrestling) Fall 3:00 Robert Teney Ii (Center Grove Wrestling Club)
|
Age Group 8U | Weight 101-101 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|
Age Group 10U | Weight 47-49 | Round Round 1 |
Result
Bryton Wells (Indian Creek Wrestling Club) Maj 15-4 Grayson Rethmeyer (Avon)
|
Age Group 10U | Weight 47-49 | Round Round 1 |
Result
Braden Bishir (Apache wrestling club) Fall 0:11 Aiden Ridgner (Perry Meridian Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 47-49 | Round Round 2 |
Result
Bryton Wells (Indian Creek Wrestling Club) Fall 0:55 Aiden Ridgner (Perry Meridian Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 47-49 | Round Round 2 |
Result
Braden Bishir (Apache wrestling club) Maj 8-0 Grayson Rethmeyer (Avon)
|
Age Group 10U | Weight 47-49 | Round Round 3 |
Result
Bryton Wells (Indian Creek Wrestling Club) Dec 9-6 Braden Bishir (Apache wrestling club)
|
Age Group 10U | Weight 47-49 | Round Round 3 |
Result
Grayson Rethmeyer (Avon) Fall 0:58 Aiden Ridgner (Perry Meridian Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 50-54 | Round Round 1 |
Result
Weston Jagielo (RWF Wrestling Club) Dec 10-6 Connor Prozanski (Milan Tribe)
|
Age Group 10U | Weight 50-54 | Round Round 1 |
Result
Cameron Wathen (Indian Creek Wrestling Club) Dec 10-5 Lincoln Kloboves (Center Grove Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 50-54 | Round Round 2 |
Result
Cameron Wathen (Indian Creek Wrestling Club) SV-1 7-5 Weston Jagielo (RWF Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 50-54 | Round Round 2 |
Result
Connor Prozanski (Milan Tribe) Dec 7-5 Lincoln Kloboves (Center Grove Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 50-54 | Round Round 3 |
Result
Weston Jagielo (RWF Wrestling Club) Fall 2:00 Lincoln Kloboves (Center Grove Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 50-54 | Round Round 3 |
Result
Connor Prozanski (Milan Tribe) Dec 13-10 Cameron Wathen (Indian Creek Wrestling Club)
|
Age Group 10U | Weight 50-52 | Round Round 1 |
Result
James Maxwell Butler (Indian Creek Wrestling Club) Maj 14-4 Liam Souders (Panther Wrestling Club)
|