Age Group Rookie D2 | Weight 65 | Round Quarterfinal |
Result
Gracen Miller (West Amarillo Wrestling Club) Fall 1:20 Lorena Pena (Xtreme Wrestling)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 65 | Round Semifinal |
Result
Breck Bains (Pirate Wrestling Club) Fall 0:32 Julianna Baalmann (Guymon Wrestling)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 65 | Round Semifinal |
Result
Gracen Miller (West Amarillo Wrestling Club) Fall 0:46 Reyden Morales (Randall Youth Wrestling Club)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 65 | Round Cons. Semi |
Result
Uriah Ybanez (West Amarillo Wrestling Club) Fall 0:31 Reyden Morales (Randall Youth Wrestling Club)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 65 | Round Cons. Semi |
Result
Lorena Pena (Xtreme Wrestling) Fall 0:34 Julianna Baalmann (Guymon Wrestling)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 65 | Round 1st Place Match |
Result
Breck Bains (Pirate Wrestling Club) Fall 4:50 Gracen Miller (West Amarillo Wrestling Club)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 65 | Round 3rd Place Match |
Result
Lorena Pena (Xtreme Wrestling) Fall 0:47 Uriah Ybanez (West Amarillo Wrestling Club)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 65 | Round 5th Place Match |
Result
Reyden Morales (Randall Youth Wrestling Club) Fall 4:03 Julianna Baalmann (Guymon Wrestling)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 65 | Round 2nd Place Match |
Result
Gracen Miller (West Amarillo Wrestling Club) NC Lorena Pena (Xtreme Wrestling)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 70 | Round Round 1 |
Result
Isaiah Cook (Borger Youth Wrestling) Fall 0:44 Declan Boren (West Texas Grapplers)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 70 | Round Round 2 |
Result
Isaiah Cook (Borger Youth Wrestling) Fall 1:47 Declan Boren (West Texas Grapplers)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 75 | Round Round 1 |
Result
Mason Perry (Lil Dons WC) Fall 4:19 Kinlee Bice (West Texas Grapplers)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 75 | Round Round 2 |
Result
Colton Busbea (Pirate Wrestling Club) Fall 4:44 Mason Perry (Lil Dons WC)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 75 | Round Round 3 |
Result
Colton Busbea (Pirate Wrestling Club) Fall 0:48 Kinlee Bice (West Texas Grapplers)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 92 | Round Round 1 |
Result
Sabino Guzman (Xtreme Wrestling) Fall 4:05 Branch Jones (Guymon Wrestling)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 92 | Round Round 2 |
Result
Branch Jones (Guymon Wrestling) Fall 0:23 Hagen Roller (Borger Youth Wrestling)
|
Age Group Rookie D2 | Weight 92 | Round Round 3 |
Result
Sabino Guzman (Xtreme Wrestling) Fall 0:01 Hagen Roller (Borger Youth Wrestling)
|
Age Group Rookie D3 | Weight 90 | Round Round 1 |
Result
Jonah Neely (Randall Youth Wrestling Club) Fall 2:23 Emma Rodarte (West Amarillo Wrestling Club)
|
Age Group Rookie D3 | Weight 90 | Round Round 2 |
Result
Ezequiel Castillo (Dumas Wrestling) Fall 0:44 Emma Rodarte (West Amarillo Wrestling Club)
|
Age Group Rookie D3 | Weight 90 | Round Round 3 |
Result
Ezequiel Castillo (Dumas Wrestling) Dec 5-0 Jonah Neely (Randall Youth Wrestling Club)
|
Age Group Rookie D3 | Weight 100 | Round Round 1 |
Result
Julian McDaniel Gonzalez (Liberal Wrestling Club) Dec 6-1 Marilyn Valle (Xtreme Wrestling)
|
Age Group Rookie D3 | Weight 100 | Round Round 1 |
Result
Landon Castilleja (Liberal Wrestling Club) Dec 11-7 Brooklyn Farni (Randall Youth Wrestling Club)
|
Age Group Rookie D3 | Weight 100 | Round Round 2 |
Result
Logan Schilling (West Texas Grapplers) Fall 0:45 Landon Castilleja (Liberal Wrestling Club)
|
Age Group Rookie D3 | Weight 100 | Round Round 2 |
Result
Marilyn Valle (Xtreme Wrestling) Fall 2:00 Brooklyn Farni (Randall Youth Wrestling Club)
|
Age Group Rookie D3 | Weight 100 | Round Round 3 |
Result
Logan Schilling (West Texas Grapplers) Fall 0:30 Brooklyn Farni (Randall Youth Wrestling Club)
|