Age Group 10U Girls | Weight 60 | Round 3rd Place Match |
Result
Gwen Gross (Team Nazar) Fall 0:28 Gabriella Blackson (Purler Wrestling Academy)
|
Age Group 10U Girls | Weight 60 | Round 5th Place Match |
Result
Ella Robbins (Bison Takedown) Fall 1:37 Sophia Strait (Junior Pioneer Wrestling Club)
|
Age Group 10U Girls | Weight 60 | Round 7th Place Match |
Result
Hadlee Worrell (Big Game Wrestling Club) Bye ()
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 1 |
Result
Charlie Smith (Terminator) Fall 1:44 Tora Rodriguez (Red Hot Wrestling)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 1 |
Result
Hadley Vold (Team Nazar) Fall 1:41 Eloise Ohnemus (Sabertooth Wrestling Club)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 1 |
Result
Remi Downing (Greater Heights Wrestling) Fall 2:16 Maisyn Lott (Bison Takedown)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 2 |
Result
Charlie Smith (Terminator) Fall 0:49 Maisyn Lott (Bison Takedown)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 2 |
Result
Remi Downing (Greater Heights Wrestling) Maj 15-2 Eloise Ohnemus (Sabertooth Wrestling Club)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 2 |
Result
Hadley Vold (Team Nazar) Dec 5-2 Tora Rodriguez (Red Hot Wrestling)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 3 |
Result
Charlie Smith (Terminator) Dec 8-2 Remi Downing (Greater Heights Wrestling)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 3 |
Result
Tora Rodriguez (Red Hot Wrestling) Fall 0:51 Eloise Ohnemus (Sabertooth Wrestling Club)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 3 |
Result
Hadley Vold (Team Nazar) Maj 10-2 Maisyn Lott (Bison Takedown)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 4 |
Result
Charlie Smith (Terminator) Dec 3-0 Hadley Vold (Team Nazar)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 4 |
Result
Maisyn Lott (Bison Takedown) Fall 0:23 Eloise Ohnemus (Sabertooth Wrestling Club)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 4 |
Result
Remi Downing (Greater Heights Wrestling) Maj 15-2 Tora Rodriguez (Red Hot Wrestling)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 5 |
Result
Charlie Smith (Terminator) Fall 1:21 Eloise Ohnemus (Sabertooth Wrestling Club)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 5 |
Result
Hadley Vold (Team Nazar) Dec 2-0 Remi Downing (Greater Heights Wrestling)
|
Age Group 10U Girls | Weight 75 | Round Round 5 |
Result
Maisyn Lott (Bison Takedown) Maj 14-2 Tora Rodriguez (Red Hot Wrestling)
|
Age Group 10U Girls | Weight 90 | Round Round 1 |
Result
Makyia Djoumessi (Waverly Area Wrestling club) Fall 1:58 Piper Bailey (Interstate 35)
|
Age Group 10U Girls | Weight 90 | Round Round 1 |
Result
Jasmine Anderson (Sebolt Womens Wrestling) Maj 8-0 Emily Pulk (BGMR)
|
Age Group 10U Girls | Weight 90 | Round Round 2 |
Result
Jasmine Anderson (Sebolt Womens Wrestling) Fall 0:20 Makyia Djoumessi (Waverly Area Wrestling club)
|
Age Group 10U Girls | Weight 90 | Round Round 2 |
Result
Emily Pulk (BGMR) Fall 0:34 Piper Bailey (Interstate 35)
|
Age Group 10U Girls | Weight 90 | Round Round 3 |
Result
Makyia Djoumessi (Waverly Area Wrestling club) Dec 7-0 Emily Pulk (BGMR)
|
Age Group 10U Girls | Weight 90 | Round Round 3 |
Result
Jasmine Anderson (Sebolt Womens Wrestling) Fall 0:20 Piper Bailey (Interstate 35)
|
Age Group 10U Girls | Weight 105+ | Round Round 1 |
Result
Hailey Goth (Junior Pioneer Wrestling Club) Fall 0:54 Journey Bailey (Interstate 35)
|