Age Group Bantam | Weight 50-51 | Round Round 1 |
Result
Drake Cooreman (Wabasso) TF 10-0 Blake DeLaForest (Blaine Wrestling Association)
|
Age Group Bantam | Weight 50-51 | Round Round 1 |
Result
Chev Addyman (Stillwater) Fall 1:04 Asher Johnson (Owatonna)
|
Age Group Bantam | Weight 50-51 | Round Round 2 |
Result
Drake Cooreman (Wabasso) TF 10-0 Chev Addyman (Stillwater)
|
Age Group Bantam | Weight 50-51 | Round Round 2 |
Result
Blake DeLaForest (Blaine Wrestling Association) Fall 1:32 Asher Johnson (Owatonna)
|
Age Group Bantam | Weight 50-51 | Round Round 3 |
Result
Drake Cooreman (Wabasso) TF 10-0 Asher Johnson (Owatonna)
|
Age Group Bantam | Weight 50-51 | Round Round 3 |
Result
Chev Addyman (Stillwater) TF 14-4 Blake DeLaForest (Blaine Wrestling Association)
|
Age Group Bantam | Weight 51-53 | Round Round 1 |
Result
Declan Fehrmann (Centennial Youth Wrestling) TF 12-2 Garrett Vasquez (Rum River)
|
Age Group Bantam | Weight 51-53 | Round Round 1 |
Result
Oscar Patnode (Princeton) Dec 9-3 Thomas Cunningham (Becker)
|
Age Group Bantam | Weight 51-53 | Round Round 2 |
Result
Thomas Cunningham (Becker) TF 10-0 Garrett Vasquez (Rum River)
|
Age Group Bantam | Weight 51-53 | Round Round 2 |
Result
Oscar Patnode (Princeton) Fall 1:15 Declan Fehrmann (Centennial Youth Wrestling)
|
Age Group Bantam | Weight 51-53 | Round Round 3 |
Result
Oscar Patnode (Princeton) TF 10-0 Garrett Vasquez (Rum River)
|
Age Group Bantam | Weight 51-53 | Round Round 3 |
Result
Thomas Cunningham (Becker) TF 10-0 Declan Fehrmann (Centennial Youth Wrestling)
|
Age Group Bantam | Weight 54-55 | Round Round 1 |
Result
Ripley Smith (Woodbury) Dec 15-8 Lochlan Kolbow (Forest lake)
|
Age Group Bantam | Weight 54-55 | Round Round 1 |
Result
Alex Aranda (Summit Wrestling Academy) Dec 16-12 Vincent Zeiher (Amery, WI)
|
Age Group Bantam | Weight 54-55 | Round Round 2 |
Result
Alex Aranda (Summit Wrestling Academy) TF 16-5 Ripley Smith (Woodbury)
|
Age Group Bantam | Weight 54-55 | Round Round 2 |
Result
Lochlan Kolbow (Forest lake) TF 10-0 Vincent Zeiher (Amery, WI)
|
Age Group Bantam | Weight 54-55 | Round Round 3 |
Result
Vincent Zeiher (Amery, WI) Dec 10-8 Ripley Smith (Woodbury)
|
Age Group Bantam | Weight 54-55 | Round Round 3 |
Result
Lochlan Kolbow (Forest lake) Dec 14-14 Alex Aranda (Summit Wrestling Academy)
|
Age Group Bantam | Weight 56-57 | Round Round 1 |
Result
Collin Belko (Forest lake) FF Blake Xinastle (Burnsville)
|
Age Group Bantam | Weight 56-57 | Round Round 1 |
Result
Henry Seidl (ANML) Fall 1:36 Grayson Kallman (Woodbury)
|
Age Group Bantam | Weight 56-57 | Round Round 2 |
Result
Henry Seidl (ANML) FF Blake Xinastle (Burnsville)
|
Age Group Bantam | Weight 56-57 | Round Round 2 |
Result
Collin Belko (Forest lake) TF 10-0 Grayson Kallman (Woodbury)
|
Age Group Bantam | Weight 56-57 | Round Round 3 |
Result
Grayson Kallman (Woodbury) FF Blake Xinastle (Burnsville)
|
Age Group Bantam | Weight 56-57 | Round Round 3 |
Result
Henry Seidl (ANML) Fall 0:53 Collin Belko (Forest lake)
|
Age Group Bantam | Weight 58-61 | Round Round 1 |
Result
Rylan Segelstrom (Woodbury) TF 12-1 Cain Carter (Centennial Youth Wrestling)
|