Age Group Boys 8U | Weight 43 | Round Round 1 |
Result
Thomas Durant (NOVA Wrestling Club) TF 10-0 Lawrence Carr (Wild Buffalo Wrestling Club)
|
Age Group Boys 8U | Weight 43 | Round Round 2 |
Result
Thomas Durant (NOVA Wrestling Club) Fall 1:17 Lawrence Carr (Wild Buffalo Wrestling Club)
|
Age Group Boys 8U | Weight 45 | Round Round 1 |
Result
CJ Burns (NOVA Wrestling Club) TF 10-0 Josef Rosario (NOVA Wrestling Club)
|
Age Group Boys 8U | Weight 45 | Round Round 2 |
Result
CJ Burns (NOVA Wrestling Club) TF 10-0 Josef Rosario (NOVA Wrestling Club)
|
Age Group Boys 8U | Weight 49 | Round Round 1 |
Result
Cameron Gilbert (NOVA Wrestling Club) Fall 0:11 Christian Blanco (Wild Buffalo Wrestling Club)
|
Age Group Boys 8U | Weight 49 | Round Round 2 |
Result
Cameron Gilbert (NOVA Wrestling Club) Fall 0:35 Christian Blanco (Wild Buffalo Wrestling Club)
|
Age Group Boys 8U | Weight 53 | Round Round 1 |
Result
Kitt Messiter (NOVA Wrestling Club) TF 10-0 Joshua Blanco (Wild Buffalo Wrestling Club)
|
Age Group Boys 8U | Weight 53 | Round Round 2 |
Result
Kitt Messiter (NOVA Wrestling Club) Fall 0:28 Bradyen Krehbiel (Wild Buffalo Wrestling Club)
|
Age Group Boys 8U | Weight 53 | Round Round 3 |
Result
Joshua Blanco (Wild Buffalo Wrestling Club) Fall 0:38 Bradyen Krehbiel (Wild Buffalo Wrestling Club)
|
Age Group Boys 8U | Weight 56 | Round Round 1 |
Result
Jaxon Jolley (Virginia Slaughterhouse) Fall 1:17 Bryce LeTennier (Guerrilla Wrestling (GWA))
|
Age Group Boys 8U | Weight 56 | Round Round 2 |
Result
Jaxon Jolley (Virginia Slaughterhouse) Fall 1:47 Bryce LeTennier (Guerrilla Wrestling (GWA))
|
Age Group Boys 8U | Weight 62-70 | Round Round 1 |
Result
Cameron Craigie (Virginia Patriots) TF 10-0 Daniel Quigley (NOVA Wrestling Club)
|
Age Group Boys 8U | Weight 62-70 | Round Round 2 |
Result
Cameron Craigie (Virginia Patriots) TF 10-0 Kadin Hall (New River Wrestling Club)
|
Age Group Boys 8U | Weight 62-70 | Round Round 3 |
Result
Daniel Quigley (NOVA Wrestling Club) TF 14-4 Kadin Hall (New River Wrestling Club)
|
Age Group Boys 8U | Weight 85 | Round Round 1 |
Result
Edward Johnston (Guerrilla Wrestling (GWA)) Fall 1:09 Noah Vaughn (Virginia Slaughterhouse)
|
Age Group Boys 8U | Weight 85 | Round Round 2 |
Result
Bryce Dulin (Virginia Slaughterhouse) Fall 3:29 Edward Johnston (Guerrilla Wrestling (GWA))
|
Age Group Boys 8U | Weight 85 | Round Round 3 |
Result
Bryce Dulin (Virginia Slaughterhouse) Fall 1:44 Noah Vaughn (Virginia Slaughterhouse)
|
Age Group Boys 10U | Weight 5356 | Round Round 1 |
Result
Maven Saferite (NOVA Wrestling Club) TF 10-0 Joseph Zarnowski (Unattached)
|
Age Group Boys 10U | Weight 53-56 | Round Round 2 |
Result
Maven Saferite (NOVA Wrestling Club) TF 10-0 Eli Cairns (Wild Buffalo Wrestling Club)
|
Age Group Boys 10U | Weight 53-56 | Round Round 3 |
Result
Eli Cairns (Wild Buffalo Wrestling Club) TF 11-0 Joseph Zarnowski (Unattached)
|
Age Group Boys 10U | Weight 59 | Round Round 1 |
Result
Barrett Collins (Virginia Elite) TF 10-0 Savannah Phelan (Legacy Wrestling)
|
Age Group Boys 10U | Weight 59 | Round Round 1 |
Result
Gavin Skay (Guerrilla Wrestling (GWA)) TF 12-0 SJ Gilliam (NOVA Wrestling Club)
|
Age Group Boys 10U | Weight 59 | Round Round 2 |
Result
Barrett Collins (Virginia Elite) Fall 2:30 Gavin Skay (Guerrilla Wrestling (GWA))
|
Age Group Boys 10U | Weight 59 | Round Round 2 |
Result
Savannah Phelan (Legacy Wrestling) TF 12-2 SJ Gilliam (NOVA Wrestling Club)
|
Age Group Boys 10U | Weight 59 | Round Round 3 |
Result
Barrett Collins (Virginia Elite) TF 10-0 SJ Gilliam (NOVA Wrestling Club)
|