Age Group FK-12 and Under | Weight 90 | Round Semifinal |
Result
McCay Turner (Dodge County Wrestling Club) Dec 2-0 Aaron Baynon (Bulloch County Recreation)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 90 | Round Cons. Round 1 |
Result
Jonathan Dotson (Tifton Takedown Club) TF 11-1 Gareth Chaney (South Georgia Athletic Club)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 90 | Round Cons. Semi |
Result
Aaron Baynon (Bulloch County Recreation) Fall 0:00 Dan Dozier (The Storm Wrestling Center)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 90 | Round Cons. Semi |
Result
Jonathan Dotson (Tifton Takedown Club) Fall 0:00 Hayden Gilbert (South Georgia Athletic Club)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 90 | Round 1st Place Match |
Result
McCay Turner (Dodge County Wrestling Club) Dec 9-2 Braeden Wilbanks (Tifton Takedown Club)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 90 | Round 3rd Place Match |
Result
Jonathan Dotson (Tifton Takedown Club) Fall 0:00 Aaron Baynon (Bulloch County Recreation)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 95 | Round Round 1 |
Result
Jonathan Dotson (Tifton Takedown Club) Fall 0:00 Gareth Chaney (South Georgia Athletic Club)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 95 | Round Round 2 |
Result
Gareth Chaney (South Georgia Athletic Club) Fall 0:00 Zackary Hisaw (Cook County Hornets)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 95 | Round Round 3 |
Result
Jonathan Dotson (Tifton Takedown Club) Fall 0:00 Zackary Hisaw (Cook County Hornets)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 100-105 | Round Round 1 |
Result
Dalton Hancock (Canes Elite Grapplers) Fall 0:00 Roderrick Pollock (Darton Wrestling Club)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 100-105 | Round Round 2 |
Result
Roderrick Pollock (Darton Wrestling Club) FF Jackson Lawsoin (South Georgia Athletic Club)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 100-105 | Round Round 3 |
Result
Dalton Hancock (Canes Elite Grapplers) FF Jackson Lawsoin (South Georgia Athletic Club)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 112 | Round Round 1 |
Result
Chance Mitchell (Ocilla Wrestling Club) Dec 3-2 Mark Coley (The Storm Wrestling Center)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 112 | Round Round 1 |
Result
Dalton Hancock (Canes Elite Grapplers) Fall 0:00 Terry Adams (Unattached)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 112 | Round Round 1 |
Result
Arendez Fedd (South Georgia Athletic Club) Fall 0:00 Carson Merwin (Cook County Hornets)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 112 | Round Round 2 |
Result
Chance Mitchell (Ocilla Wrestling Club) Fall 0:00 Arendez Fedd (South Georgia Athletic Club)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 112 | Round Round 2 |
Result
Dalton Hancock (Canes Elite Grapplers) Fall 0:00 Carson Merwin (Cook County Hornets)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 112 | Round Round 2 |
Result
Mark Coley (The Storm Wrestling Center) Fall 0:00 Terry Adams (Unattached)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 112 | Round Round 3 |
Result
Chance Mitchell (Ocilla Wrestling Club) Fall 0:00 Carson Merwin (Cook County Hornets)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 112 | Round Round 3 |
Result
Mark Coley (The Storm Wrestling Center) TF 13-1 Dalton Hancock (Canes Elite Grapplers)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 112 | Round Round 3 |
Result
Arendez Fedd (South Georgia Athletic Club) TF 10-0 Terry Adams (Unattached)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 112 | Round Round 4 |
Result
Chance Mitchell (Ocilla Wrestling Club) Fall 0:00 Terry Adams (Unattached)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 112 | Round Round 4 |
Result
Arendez Fedd (South Georgia Athletic Club) Fall 0:00 Dalton Hancock (Canes Elite Grapplers)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 112 | Round Round 4 |
Result
Mark Coley (The Storm Wrestling Center) Fall 0:00 Carson Merwin (Cook County Hornets)
|
Age Group FK-12 and Under | Weight 112 | Round Round 5 |
Result
Chance Mitchell (Ocilla Wrestling Club) Fall 0:00 Dalton Hancock (Canes Elite Grapplers)
|