Age Group 8U Boys | Weight 45 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|
Age Group 8U Boys | Weight 49 | Round Round 1 |
Result
Vayda Knight (WV) TF 12-2 Landon Childers (IN)
|
Age Group 8U Boys | Weight 49 | Round Round 2 |
Result
Landon Childers (IN) TF 16-6 Vayda Knight (WV)
|
Age Group 8U Boys | Weight 49 | Round Round 3 |
Result
Vayda Knight (WV) Dec 12-7 Landon Childers (IN)
|
Age Group 8U Boys | Weight 62 | Round Round 1 |
Result
Keegan Cumbee (IL) Fall 1:56 Hunter VanDoren (MI)
|
Age Group 8U Boys | Weight 62 | Round Round 2 |
Result
Keegan Cumbee (IL) Fall 1:00 Jase Degenkolb (PA)
|
Age Group 8U Boys | Weight 62 | Round Round 3 |
Result
Jase Degenkolb (PA) Fall 0:54 Hunter VanDoren (MI)
|
Age Group 8U Boys | Weight 70 | Round Round 1 |
Result
Vladimir Dvoryannikov (IL) TF 16-6 Micah Stith (IN)
|
Age Group 8U Boys | Weight 70 | Round Round 2 |
Result
Micah Stith (IN) TF 10-0 Seth Morris Jr. (IN)
|
Age Group 8U Boys | Weight 70 | Round Round 3 |
Result
Vladimir Dvoryannikov (IL) Fall 0:07 Seth Morris Jr. (IN)
|
Age Group 8U Boys | Weight 85 | Round Round 1 |
Result
Logan Raef (IN) TF 18-8 Luke Phillips (MI)
|
Age Group 8U Boys | Weight 85 | Round Round 2 |
Result
Logan Raef (IN) TF 10-0 Luke Phillips (MI)
|
Age Group 10U Boys | Weight 53 | Round Round 1 |
Result
Xavier Ruffin (MI) TF 12-0 Suncera Dickman (IN)
|
Age Group 10U Boys | Weight 53 | Round Round 1 |
Result
Brady Jacobs (MI) TF 10-0 Jessica Buurma (MI)
|
Age Group 10U Boys | Weight 53 | Round Round 2 |
Result
Xavier Ruffin (MI) Dec 9-6 Brady Jacobs (MI)
|
Age Group 10U Boys | Weight 53 | Round Round 2 |
Result
Suncera Dickman (IN) TF 10-0 Jessica Buurma (MI)
|
Age Group 10U Boys | Weight 53 | Round Round 3 |
Result
Xavier Ruffin (MI) TF 10-0 Jessica Buurma (MI)
|
Age Group 10U Boys | Weight 53 | Round Round 3 |
Result
Brady Jacobs (MI) Dec 11-10 Suncera Dickman (IN)
|
Age Group 10U Boys | Weight 59 | Round Round 1 |
Result
Logan Beanner (PA) TF 13-2 Charles Lavey (MI)
|
Age Group 10U Boys | Weight 59 | Round Round 1 |
Result
Jaxton Coyer (MI) TF 12-2 Scott Kilmer (IL)
|
Age Group 10U Boys | Weight 59 | Round Round 2 |
Result
Zander Smith (IN) TF 10-0 Scott Kilmer (IL)
|
Age Group 10U Boys | Weight 59 | Round Round 2 |
Result
Jaxton Coyer (MI) TF 10-0 Logan Beanner (PA)
|
Age Group 10U Boys | Weight 59 | Round Round 3 |
Result
Jaxton Coyer (MI) TF 11-0 Zander Smith (IN)
|
Age Group 10U Boys | Weight 59 | Round Round 3 |
Result
Scott Kilmer (IL) Fall 1:31 Charles Lavey (MI)
|
Age Group 10U Boys | Weight 59 | Round Round 4 |
Result
Zander Smith (IN) TF 10-0 Charles Lavey (MI)
|