Age Group Open D5 | Weight 170 | Round Quarterfinal |
Result
ISAAC PEREZ (Rock Hill High School Wrestling) Maj 14-5 Fred Covington (El Paso Supers Wrestling Club)
|
Age Group Open D5 | Weight 170 | Round Semifinal |
Result
Adam Scott (3F Wrestling) Dec 9-5 Santiago Martinez-Martinez (512 Outlaw Wrestling)
|
Age Group Open D5 | Weight 170 | Round Semifinal |
Result
Dellton Warren (Rise Wrestling) Fall 3:58 ISAAC PEREZ (Rock Hill High School Wrestling)
|
Age Group Open D5 | Weight 170 | Round Cons. Semi |
Result
ISAAC PEREZ (Rock Hill High School Wrestling) Fall 2:16 Asher Sizemore (ReZults Wrestling)
|
Age Group Open D5 | Weight 170 | Round Cons. Semi |
Result
Fred Covington (El Paso Supers Wrestling Club) Dec 4-2 Santiago Martinez-Martinez (512 Outlaw Wrestling)
|
Age Group Open D5 | Weight 170 | Round 1st Place Match |
Result
Dellton Warren (Rise Wrestling) Dec 11-6 Adam Scott (3F Wrestling)
|
Age Group Open D5 | Weight 170 | Round 3rd Place Match |
Result
ISAAC PEREZ (Rock Hill High School Wrestling) Dec 4-2 Fred Covington (El Paso Supers Wrestling Club)
|
Age Group Open D5 | Weight 170 | Round 5th Place Match |
Result
Santiago Martinez-Martinez (512 Outlaw Wrestling) Fall 0:56 Asher Sizemore (ReZults Wrestling)
|
Age Group Open D5 | Weight 170 | Round 2nd Place Match |
Result
ISAAC PEREZ (Rock Hill High School Wrestling) Dec 5-2 Adam Scott (3F Wrestling)
|
Age Group Open D5 | Weight 182 | Round Round 1 |
Result
Jaxon Johnson (West Amarillo Wrestling Club) Dec 5-4 Brian Chase (ReZults Wrestling)
|
Age Group Open D5 | Weight 182 | Round Round 1 |
Result
Jude Burke (512 Outlaw Wrestling) Fall 0:20 Russell Castro (Randall Youth Wrestling Club)
|
Age Group Open D5 | Weight 182 | Round Round 2 |
Result
Brian Chase (ReZults Wrestling) Fall 3:46 Russell Castro (Randall Youth Wrestling Club)
|
Age Group Open D5 | Weight 182 | Round Round 2 |
Result
Jaxon Johnson (West Amarillo Wrestling Club) Dec 6-5 Jude Burke (512 Outlaw Wrestling)
|
Age Group Open D5 | Weight 182 | Round Round 3 |
Result
Brian Chase (ReZults Wrestling) Fall 2:52 Jude Burke (512 Outlaw Wrestling)
|
Age Group Open D5 | Weight 182 | Round Round 3 |
Result
Jaxon Johnson (West Amarillo Wrestling Club) Fall 2:24 Russell Castro (Randall Youth Wrestling Club)
|
Age Group Open D5 | Weight 195 | Round Round 1 |
Result
Aiden Cooley (Best Trained Wrestling) Fall 1:07 Johnny Lastinger (Cardinal Wrestling Club)
|
Age Group Open D5 | Weight 195 | Round Round 2 |
Result
Johnny Lastinger (Cardinal Wrestling Club) Fall 2:38 Cael Barber (Texans Wrestling Club)
|
Age Group Open D5 | Weight 195 | Round Round 3 |
Result
Aiden Cooley (Best Trained Wrestling) Fall 1:10 Cael Barber (Texans Wrestling Club)
|
Age Group Open D5 | Weight 220 | Round Round 1 |
Result
Ali Vinson (Best Trained Wrestling) FF Roman Patrick (Rockwall High School Wrestling)
|
Age Group Open D5 | Weight 220 | Round Round 2 |
Result
Ali Vinson (Best Trained Wrestling) FF Roman Patrick (Rockwall High School Wrestling)
|
Age Group Open D5 | Weight 220 | Round Round 3 |
Result
() Bye ()
|
Age Group Open D5 | Weight 285 | Round Quarterfinal |
Result
Riah Ostrander (Timber Creek High School Wrestling) Fall 1:27 Cameron Lewis (Category 5 Wrestling Club)
|
Age Group Open D5 | Weight 285 | Round Quarterfinal |
Result
Dominic Sauceda (Lightning Wrestling Club) FF Cooper Boyd (Cornerstone Warriors Wrestling Club)
|
Age Group Open D5 | Weight 285 | Round Semifinal |
Result
Riah Ostrander (Timber Creek High School Wrestling) Fall 0:40 Grant Bahnsen (Vici Wrestling Club)
|
Age Group Open D5 | Weight 285 | Round Semifinal |
Result
Dominic Sauceda (Lightning Wrestling Club) FF Marcus Patranella (NB Elite Wrestling Club)
|